2737
2734
عنوان

سلام بیاین تعریف کنیم...

60 بازدید | 10 پست

اگر به گذشته برمیگشتم...؟

به خواهرم اعتماد نمیکردم

شماچی؟

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من به هیچکی اعتماد نمیکردم 

خودمو اذیت نمیکردم بخاطر بعضیا

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
2731
من به هیچکی اعتماد نمیکردم  خودمو اذیت نمیکردم بخاطر بعضیا

دقیقا

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
با عشق اولم اشنا نمیشدم  عاشق نمیشدم  درد بعدش بیشتر بود ببین چی به سر قلبم اورد که بعد ...

اخییی عزیزم معلومه چقد سختی کشیدی

2740
دقیقا

به هر کسی هم نمیگفتم رفیق 

اینا شاید فقط کلمه باشن ولی واسه من چند سال عذاب کشیدنن(تجربه تلخ)

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
   به هر کسی هم نمیگفتم رفیق  اینا شاید فقط کلمه باشن ولی واسه من چند سال عذاب کشی ...

هعییی هرچی زخم میخوریم از رفیق واز خود 

هعییی هرچی زخم میخوریم از رفیق واز خود 

دقیقاااا