2733
2739

یه دوست صمیمی داشتم تا حدود دو هفته پیش خیلیم دوسش داشتم ولب رفتاراش از نظرم حال به هم زن بود

دختر ۱۶  ساله تاحالا با سه تا پسر و دوتا دختر خوابیده..!خیلی دوسش داشتم ب عنوان رفیق ولی اون آدمی بود ک اصلا براش مهم نبود چی میگه همینجوری ی چرتی میگفت و مهم نبود چ احساسی بهت دست میده

مثلا یبار یه پسر ب من پیشنهاد داد منم گفتم نمیخوام تو این سن وارد رابطه بشم

اون دو هفته بعدش باهاش رفت تو رابطه

بعدم میگفت ک دوس پسرم میگه با تو قطع رابطه کنم چون کج و کولا و زشتی!

منم گفتم اگ کج و کوله ام پس چرا یا ماه هی بلاک میکردم و اون دوباره میومد ی چیزی میگف؟

خلاصه الانم دوباره با یه دختر جدید رفتا تو رابطه سر همسن قضیه منم باهاش بهم زدم گفتم دیگه نمیخوام رفیقم بمونی

از روزی که اینکارو کردم احساس بهتری نسبت ب خودم دارم ولی خب هیچ دوستی نداشتن سخته(صمیمی)

بنظرتون کارم درس بود؟خیلی دلم واسش تنگ شده ها ولی واقعا نمیتونم تحمل کنم ینفر انقدر خراب باشه

چگونه زیستن یک انتخاب است:)

افرین

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ببخشید سن ۱۶ سالگی ؟ با پسر خوابیده ؟ 

حالا پسر هیچی با دختر ؟😲😲😲😑😑😑😑

ببین اگر پسری و این تاپیکو‌زدی که خو هیچی

ولی اگر دختری از این سلیطه بانو فرار کننننننننن فقط فرارر کن تا باهلت نخوابیده 😑😑😑😑😑

کار خیلی خوبی کردی عزیزم.. دوستای بد آدمو از پیشرفت و درس و زندگی میندازن.. منم دوست صیمیمو بعد 20سال گذاشتم کنار با اینکه همه بهم میگفتن این دوستت خیلی آدم بیخودیه اما من گوش نمیکردم در واقع باور نمیکردم تا اینکه بهم ثابت شد... اما برای تو خوبه که زود فهمیدی.. دیگه هرگز سمتش نرو

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2706