2733
2734
عنوان

سرگذشتم خواب ازسرم پرونده

212 بازدید | 14 پست

بچه ها من از اون موقع که وارد دانشگاه شدم و درس خوندم و سرکار رفتم و کارهای مختلف شروع کردم و اوایلش توشون خیلی خوب بودم اما بعدش با شکست مواجه میشدم

واقعا فکرم درگیره که چرا هرکسب و کاری رو شروع میکنم به یه نقطه که گره کوره میرسم و تمام زحماتم نابود میشن و خیری هم نمیبینم ؟

نمیدونم اصلا مربوط به چشم زخمه یا اراعاش اسم یا حتی سحری جادویی چیزی و...

واقعا فکرم درگیره باید چجوری این قضیه رو پیگیری کنم؟😑

همه اینایی که گفتی منم هستم جلو نمی‌ریم نمی‌دونم چرا.هر سه تا هم میشه دخیل بشه من امروز میگفتم اسمم ...

من خیلی هم زجر و زحمت میکشما اما کارام به تتیجه نمیرسه و همه وقت و انرژیم هدر میرع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من که حتی به شروع کار نمیریم 

من شروع میکنم ، مدت یک الی دو سال براش تلاش میکنم هیچ خیری نمیبینم یا از دستم در میارن یا شکست میخورم و میبینم دیگه فایده نداره

من شروع میکنم ، مدت یک الی دو سال براش تلاش میکنم هیچ خیری نمیبینم یا از دستم در میارن یا شکست میخور ...

منم از بیکاری خسته شدم 

یه هر دری میزنم بدتر میشه 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
هعی فکر کردم من اینطورم

من خالم تا ۴۰ سالگیش همین بود 

البته اون عین من خودشو به آب و آتیش نمیزد 

و یه سری کارا انجام داد تو ۴۰ سالگی زندگی شغلیش از مننننفففی رسید به ۱۰۰۰۰۰۰

در واقع شغلی نداشت یهو تو چندماه ، کارمند معمولی شد ، بعدشم مدیر شد، یعنی به روال عادی یک زندگی نرمال برگشت که در ازای تلاشش سیر صعودی زندگیش طی شد

نه مثل من که خودمو میکشتم به مدت طولانی دوسال اینا مفتی کار کردم و.... آخرشم هیچی

2740
کاش اون زمان یکی بود راهو یادم میداد 

به یاد دادن نیست 

من به طور مثل ۲ سال یه جا مفتی کار کردم زجر کشیدم تا کارو یاد بگیرم و اونجا استخدام بشم،  آخرش منو گذاشتن کنار یکی رو آوردن که هیچی بلد تبود و الکی با پارتی استخدامش کردن

این یه نمونش بود 

هزارجور از این داستانا که طولانی مدت تلاش کردم و گوه خورده توش دارم😑نمیدونم کجا برم بررسی بشه ببینم مشکل از چیه

به یاد دادن نیست  من به طور مثل ۲ سال یه جا مفتی کار کردم زجر کشیدم تا کارو یاد بگیرم و اونجا ...

منظورم این بود که از  انتخاب رشته اشتباه  جلوگیری می‌کرد. چه دبیرستان چه دانشگاه 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
2706