2733
2739
عنوان

با دوست صمیمیم کات کردم بنظرتون دلیلم منطقی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 62 پست
اوهومن بعد بش میگفتم این کثافت کاریا چیه میگف خو من نیاز دارم

یا حضرت عباس 

روزی صدبار نماز شکر بخون 

از این کثافت دور شدی 

تو ی آدم خوب دورو برت نبوده ک دلت برای این کثافت تنگ میشه 

ان شاء الله ی دوست خیلی خوب و هم سلیقه خودت پیدا کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترم یک بار رفتیم راهیان نور با هم اون و یه دختره دیگه تو حموم میخواستم ازین گند کاریا کنن گیر د ...

عجب

والا چی بگم

ولش کن به ظور کامل

این از هیچی ابا نداره

دو روز دیگه میاد میگه اینم شریک کارام بود

2731
اون خراب بود بهتر ک باهاش کات کردی مطمعا باش اگه ی روز ازدواج میکردی با شوهر توهم دوست میشد..دختری ک ...

اتفاقا یکی از علت های اینکه باهاش کات کردیم این بود

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
بهترین کار رو کردی حالا یک پسر طوری نیس میگی خطا کرده نمیدونسته اشتباه کرده سه تا یعنی خراب خراب رها ...

ببین ولی واقعا من تو تایمی ک باش بودم فهمیدم خیلی آدم ساده آیه و کمبود محیط داره انگار و تا یه پسر بش میگفت دوست دارم اونم میرفت خونش..

بگو  تا جلوش رو بگیرین  گاهی بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد  فقط با مدرک باش ...

اگه به اونا بگم مطمئنم می‌کشنش بعدشم فردا من یچیط ب مادر اون بگم اونم میاد چهار تا چرت و پرت دروغ ب مادر من میگه

یچیز بهت بگم خدا خیلی دوست داشته تموم شده چون روت تاثیرمیزاشت هم زندگیتوب بادمیداد نگرانم نباشم ک تن ...

واقعا خدا دوستم داره و بارها نجاتم داده:)

2740
توروخدا دیگ سمتش نری ب عنوان ی خواهربزرگتر بااینکه نمیشناسمت ولی حالم بدشد اگر اومد سمتت هم محلش. ند ...

اصلا محلش نمیدم چند باره تو مدرسه میاد می‌چسبه بهم ولی اصلا نگاهشم نمیکنم

یا حضرت عباس  روزی صدبار نماز شکر بخون  از این کثافت دور شدی  تو ی آدم خوب دورو بر ...

یخ رفیق فاب داشتم قبل اون واقعا دختر خوبی بود حتی اون چند بار بهم گف با این نگرد ولی خب الان دیگ حوصله دوست صمیمی و ازین چرت و پرتا رو ندارم

من اقام اکه راهی داره اصلاحش کنی کن اگ ن قطع رابطه

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2706