2733
2734
عنوان

اگه اهل رمان خوندنی بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 69 پست
دوستم با یه انتشارات حرف زدن گفتن چاپ میکنن. اما مثلا ۲۰۰ صفحه ۸ میلیون. تعداد کم. منم حتما مینویسم ...

موفق باشی 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
موفق باشی 

همچنین گلم❤

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگر وسطش ول نمیکنی اگر نمیری برا خودت ماهی یه بار بیای یه خط بزاری بنویس گلم دوستمون اکانت رم ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13495958/%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%db%b1-%d9%88-%d8%ae%d9%84%d8%a7%d8%b5%d9%87-%d8%b3%d8%ae%d9%86-%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%d9%86%d8%af%d9%87

2731
عزیزم اگر وسطش ول نمیکنی اگر نمیری برا خودت ماهی یه بار بیای یه خط بزاری بنویس گلم دوستمون اکانت رم ...

گلم منیع کاربری دیگه زدم و رمانم رو اونجا میذارم

اسم کاربریمو یادت باشه اگه احیانا گذاشتی منو تگ کن ک بخونم موفق باشی دوست گلم

عزیزم من یه کاربری دیگه زدم اونجا هر کاری کردم نتونستم. زیر تاپیک رمانم تگت کنم

2738

آخ جووون رمان منم خبر کنید اگه عاشقانه است😂

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2706