2737
2739
عنوان

اگه اهل رمان خوندنی بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اگر وسطش ول نمیکنی اگر نمیری برا خودت ماهی یه بار بیای یه خط بزاری بنویس گلم دوستمون اکانت رم ...

ن گلم ول نمیکنم برم 

انشاالله به زودی شروع میکنم و پارتهای طولانی هفته ای دو یا سه بار میذارم

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
2740
اگه قلمت خوبه فقط کافیه شروع کنی  من خودم ۵ ساله داستان این رمان رو تو ذهنم دارم بارها و باره ...

من حدود ۳ تا رمان کامل تو ذهنم دارم. اخه بنویسم بعد چیکارش کنم؟ نه ناشر میشناسم نه سایتی

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
من حدود ۳ تا رمان کامل تو ذهنم دارم. اخه بنویسم بعد چیکارش کنم؟ نه ناشر میشناسم نه سایتی

خب ... نمیدونم من خودم به شخصه نخواستم چاپ کنم

فقط به فکر این بودم که چن نفر دیگه بخونن 

سایت انجمن نود و هشتیا هست راستی معتبر و خوبه تو گوگل بزنی برات میاره

خب ... نمیدونم من خودم به شخصه نخواستم چاپ کنم فقط به فکر این بودم که چن نفر دیگه بخونن  سایت ...

رمان هاش رو خوندم. خیلی دلم میخواد این ۳ تارو بنویسم. پی دی اف مینویسی؟

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
رمان هاش رو خوندم. خیلی دلم میخواد این ۳ تارو بنویسم. پی دی اف مینویسی؟

نه راستش تا الان پراکنده روی کاغذ 

میخوام اینجا تاپیک تاپیک بنویسم فقط 

نه راستش تا الان پراکنده روی کاغذ  میخوام اینجا تاپیک تاپیک بنویسم فقط

دوستم با یه انتشارات حرف زدن گفتن چاپ میکنن. اما مثلا ۲۰۰ صفحه ۸ میلیون. تعداد کم.

منم حتما مینویسم. البته تابستون

2706