2733
2739

اصلا شیر خشک نمیخوره

مگه شیر خشک خوشمزه تر از شیر مادر نیست

هر دفعه تلاش کردم نتیجه نداده

به پروتئین گاوی حساسیت داره

دکتر شیر سویا داده

ولی اصلا نمیخوره

ولی تا شیر خودمو میدم با ولع میخوره!!!

آخه شیر منم چند روزی تو ماه نزدیکه پریودم نصف میشه کم میشه تا پریود میشم دوباره زیاد میشه تو این چن روز واقعا استرس زیادی میکشم آخه حتی یبار شیرم یهو قطع شد چند ساعت بعد اومد

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱

دختر منم هرکاریش کردم شیرخشک نخورد حتی تو خواب هم با زبونش مینداخت بیرون شیشه رو

احتمالا شیر خودت شیرین تر از شیرخشکه

و اینکه برا حساسیت به پروتئین همینجا خانومی بود که گفت شیر بز به بچه ش میداده و جواب گرفته

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقتشه؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2742
دختر منم هرکاریش کردم شیرخشک نخورد حتی تو خواب هم با زبونش مینداخت بیرون شیشه رو احتمالا شیر خودت ش ...

آره منم تصمیم گرفتم شیر بز بدم

آخه شنیدم شیر خشک خوشمزس 

پسرم یبار هم نخورد

خستم کرده

امیدوارم شیر بز بخوره حداقل 

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱

پسر منم نگرفت 

من خودم رژیم غذایی داشتم و اصلا محصولات لبنی و دامی نمیخوردم و بدون مشکل به بچم شیر دادم فقط رسیدگی به خودت و خوردن ویتامین و مکمل فراموش نشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2738

ضمنا کی گفته شیرخشک خوشمزه تره ، والا من حاضر نیستم بچشمش چندشم میشه از طعمش ولی شیر مادر طعم کره عسل میده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
چند وقتشه؟

۷ ماهه

از همون موقع که شیر خودمو خوب خورد لب به شیر خشک نزد

۱۰ روز اول زایمانم هم شیر خودمو می‌خورد هم شیر خشک

البته هردو تو شیشه

الآنم شیرمو تو شیشه میخوره

ضمنا کی گفته شیرخشک خوشمزه تره ، والا من حاضر نیستم بچشمش چندشم میشه از طعمش ولی شیر مادر طعم کره عس ...

وآقا

نمیدونستم

آخه میگن بچه هایی که شیر خشک میخورن دیگه شیر مادر نمیخورن

وآقا نمیدونستم آخه میگن بچه هایی که شیر خشک میخورن دیگه شیر مادر نمیخورن

ربطی به طعمش نداره ، موضوعات دیگه هست جون ندارم تایپ کنم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بعد ۶ماهگی شروع کن غذا کمکی بده ۱سالگیم غذا خورش کن  بعضی بچه ها شیر خشک دوست ندارن  شیر ...

دندون درآورده دوتا پایین

بالای ها هم با کردن نزدیکه دربیاد 

غذارو به زور میدم

لباشو قفل میکنه

اولا خیلی خوب خورد یهو بدش اومد

2706