2733
2734

ب نظرتون جدی بایذ گرفت یا بذارم خودش خوب بشه؟ 

ی مدت هم ترشحات زیاد داشتم و سوزش گاهی اوقات نمی‌دونم ب اونا ربط داره یا نه 

بنفشششش؟!😵‍💫 یعنی رگ خونیه که بنفش دیده میشه یا چی؟

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ببین الآن یه سرچ زدم گفته خال بنفش اگر متورم بشه میتونه به اندام های داخلی آسیب بزنه، البته نمیدونم اصلا ربطی به خال شما داره یا نه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
نمی‌دونم چون کشاله رونم بود اول فک کردم شاید عرق سوز شدم خواستم پودر بچه بزتم دیدم نه اندازه یه دونه ...

فشار نده ممکنه خطرناک باشه

2738
ببین الآن یه سرچ زدم گفته خال بنفش اگر متورم بشه میتونه به اندام های داخلی آسیب بزنه، البته نمیدونم ...

از اول نبود اسمش خال نیس فک کنم 

مثل جای حشراته ولی چیزی نخوردتم رنگش هم بنفشه

فشار نده ممکنه خطرناک باشه

این دختر به خاطر خال های بنفشش بارها جراحی شده

این دختر به خاطر خال های بنفشش بارها جراحی شده

ماتیلدا کالاگان به نوعی بیماری کمیاب Sturge Weber Syndrome مبتلاست که مشکلات پوستی برای این کودک ایجاد می کند و باعث می شود لکه های بنفش رنگ در صورت و سمت راست بدنش ایجاد شود. البته هنگامی که این بیماری کنترل نشود این لکه ها در دهان، دندان ها، اندام های داخلی و حتی مغز هم ایجاد می شوند.

دور از جون شما، ولی جدی بگیر

2706