2737
2734
عنوان

دم خوابی یه چیز یادم افتاد کیا مثل من از ازدواج فامیلی تنفر دارن😂

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 70 پست
من متاسفانه اصلاً نمی‌تونم درک بکنم آدم چطور می‌تونه به پسرخاله و پسر دایی و پسرعمو به چشم شوهر نگاه ...

دقیقاا ماهم همینطور هستیم به خصوص اینکه از بچگی باهم بزرگ شیم کلا مثل خواهر برادریم

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
من با پسرعموم از بچگی عاشق وشیدای هم بودیم وازدواج کردیم 😍😍البته دیدگاه ادما فرق داره باهم دیگه... ...

من حقیقتاً اصلاً اینجور ازدواج‌ها برای خودم نمی‌پسندیدم و دوست نداشتم و خدا را شکر اصلاً اطراف ما همچین ازدواج‌هایی رواج نداره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه زمانی مثل تو بودم ولی اونا اومدن  ولی ما قبول نکردیم واونا قهر کردن😐

بخاطر همین میگم یه فامیل بهم میریزه سر جواب دادن مطمئنم

همه هم دخالت میکننن

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
وای🤦 پسرعموی منم میخواست بیاد خواستگاریم زنعمو م راضی نبود هی بهم میگفت به داداش محمد بگو بیاد از ...

بجات بودم میگفتم باشه عزیزم بعد داد میزدم شوهری جان محمدم س لحظه بیاااا🤣🤣🤣🤣

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2731
عجب زرنگ بوده 😂😂

خیلی الان پسرش داره یکی دیگه رو میگیره خیالش راحت شده 😂

حداروشکر همون عمم که بالا گفتم مخ عموم رو زد بیخیال من بشن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
دقیقاا ماهم همینطور هستیم به خصوص اینکه از بچگی باهم بزرگ شیم کلا مثل خواهر برادریم

ما هم تو خانوادمون اصلاً همچین ازدواج‌هایی رو قبول نمی‌کنیم به هیچ عنوان و اصلاً درست نمی‌دونیم که کسی بخواد با دختر عمو پسر عمو پسرخاله و اینا ازدواج بکنه و من جالب دختر خالم مهاجرت کرد رفت آلمان و خودش میگه اینجا اصلا بفهمن کسی با دختر خاله و پسر خالش ازدواج کرده بد می‌دونن اصلاً همچین چیزی رو چون از دید اون‌ها این‌ها با هم خواهر برادر یه جورایی حساب میشن و خصوصاً ازدواج کردنشون درست نیست

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
وای🤦 پسرعموی منم میخواست بیاد خواستگاریم زنعمو م راضی نبود هی بهم میگفت به داداش محمد بگو بیاد از ...

زنعموی منم راضی نبود بعد جواب سلام منو نمیداد یبار عموم گفت برو به زنعمو بگو بیاد رفتم گفتم عمو صدات میکنه هیچ تحویل نگرفت..بعد این عقده شد برام بعدا تلافی کردم...ولی منم هیچ پسر عمومو به هیچ وجه من الله نمیخاستم😁

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وآرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥
2740
من حقیقتاً اصلاً اینجور ازدواج‌ها برای خودم نمی‌پسندیدم و دوست نداشتم و خدا را شکر اصلاً اطراف ما هم ...

خب وقتی کشش بوجود نیامده عشقی نبوده ادم اینجوری فک میکنه دیگه ولی وقتی ادم عاشق میشه کشش داره ب طرفش ن..تجربه ادما متفاوت..جدای از بیماری ها من خودم ازدواج فامیلی رو بشدت میپسندم ..درحد مرگ از بچگیم عاشق بودم ..خداروشکر خانواده ها مونم خوبن ..اوایل ب دلایلی یکم لج پیش اومد اما اوکی شد ..خیلی راضیم خیلی 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
بجات بودم میگفتم باشه عزیزم بعد داد میزدم شوهری جان محمدم س لحظه بیاااا🤣🤣🤣🤣

من هیچی نگفتم تو کل فامیل جوری وانمود کرده انگار ما گفتیم به پسرت بگو بیاد منو بگیره و پسر اون قبول نکرده حالا فکر کن محمدم صداش کنم😂 

لعنتی یعنی کلا من جای برادریم ازش خوشم نمیاد کلا جس خاصی بهش ندارم نه بدم میاد ازش نه خوشم میاد انگار یه ادم غریبه هست 

خب وقتی کشش بوجود نیامده عشقی نبوده ادم اینجوری فک میکنه دیگه ولی وقتی ادم عاشق میشه کشش داره ب طرفش ...

ددیدگاه متفاوته ما از اول که دنیا اومدیم می‌دونستیم تو خانواده اصلاً ازدواج کردن فامیلی رواج نداره و به چشم خواهر برادر به همدیگه نگاه می‌کردیم و هیچ کشش و نگاه دیگه‌ای هم همدیگه نداشتیم و خدا را شکر هم خیلی این دیدگاه رو می‌پسندم 

فامیل هرچی باشه میفهمی هدفشون ذاتشون چیه غریبه هر دقیقه یه چیز جدید غیر قابل درک رو میکنن

سخت در اشتباهی

ما فامیلامون ی مشت بی ذات بودن ک خودشونو رو هم نکرده بودن

من تو خواستگاریم فهمیدم

2706