2737
2739
عنوان

دم خوابی یه چیز یادم افتاد کیا مثل من از ازدواج فامیلی تنفر دارن😂

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 70 پست
افرین به بابات..نمیدونم این دورو بری ها چرا غصه شوهر کردن مارو میخورن والا...مال من اون موقع پسر عمو ...

واقعا چه فامیلای بی فکری یک دفعه میذاشتن سر سفره عقد بهت میگفتن ما تو رو برای این در نظر گرفتیم 😑

بهتر بابا باهات سرسنگین باشن اونا خیلی بهتر از اینه که یک عمر زندگی خودتو تلخ میکردی و کنار کسی که دوسش نداری زندگی میکردی 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
چقدر پرو بودن😂😂😂 اره این حرفتو قبول دارم  یا مثلا دم به دقیقه راجب ازدواج پسرش با من صحبت ...

واقعا دیگه زن عموت داره پاشو از گلیمش دراز تر میکنه 😶😂

یجوری بهش بفهمون ک به من چی چرا ب من میگی ان شاء الله خوشبخت شن😶 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا چه فامیلای بی فکری یک دفعه میذاشتن سر سفره عقد بهت میگفتن ما تو رو برای این در نظر گرفتیم 😑 ...

ارع بابا هیچ حتی بابا مامانمو میخاستن به حساب نیارن ولی بابام قشنگ یه بار گفت ن تمام.. ارع شکر خدا با کسی که دوسش داشتم ازدواج کردم..شماهم ان شالله خوشبخت بشی باادم مورد علاقه ات

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وآرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥
واقعا دیگه زن عموت داره پاشو از گلیمش دراز تر میکنه 😶😂 یجوری بهش بفهمون ک به من چی چرا ب من میگی ...

دو روز پیش به من زنگ زده سه سه چهارصد و سه ایشالاه میتونی بیای تهران دیگه مراسم عقد داداشته😂😂

برعکس من یک مشکلی دارم تا اوایل شهریور قتم ازاد نیست چون شهر دوریم بهش گفتم عهه به سلامتی چه تاریخ مبارکی عقدش که نیستم ولی برای عروسیش که اخر شهریوره حتما میام به جبران غیبتم یک هدیه اختصاصی برای عروسمون میارم 😂

اتفاقا دوستام میگن تا میتونی با عروسش خوب باش این چشش در بیاد

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2731
 ارع بابا هیچ حتی بابا مامانمو میخاستن به حساب نیارن ولی بابام قشنگ یه بار گفت ن تمام.. ارع شکر ...

باز خوبه خانوادت پشتت بودن خیلی از دخترایی که ازدواج میکنن خودشون راضی نیستن ولی قربانیه خواسته خانوادشون هستن 

خداروشکر به کسی که میخوای رسیدی ایشالله در کنارهم خوشبخت ترین باشین😍

ممنونم گلم❤️🌹

باز خوبه خانوادت پشتت بودن خیلی از دخترایی که ازدواج میکنن خودشون راضی نیستن ولی قربانیه خواسته خانو ...

اره شکر خدا ممنون ازت گلم 

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وآرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥
دو روز پیش به من زنگ زده سه سه چهارصد و سه ایشالاه میتونی بیای تهران دیگه مراسم عقد داداشته😂😂 برع ...

آره دقیقا با عروسش خوب باش ی وقت فکر نکنه بهش حسودی میکنی 😏

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
آره دقیقا با عروسش خوب باش ی وقت فکر نکنه بهش حسودی میکنی 😏

والا شانسی که من دارم خوبم بشم با عروسش فکر کنم تو گوش عروسش بخونه بهش خیلی رو نده میخواد بهت نزدیک بشه زندگیتو خراب کنه😑

2740
والا شانسی که من دارم خوبم بشم با عروسش فکر کنم تو گوش عروسش بخونه بهش خیلی رو نده میخواد بهت نزدیک ...

عزیزم من باردارم اینقد منو فشاری نکن 🤣🤣🤣 آدرس بده بزم زن عموتو ی سر کتک بزنم خیلی اسکله 😂 فکر کرده پسرش کیه 

عزیزم من باردارم اینقد منو فشاری نکن 🤣🤣🤣 آدرس بده بزم زن عموتو ی سر کتک بزنم خیلی اسکله 😂 فکر کر ...

اوخی خدا نی نی تو برات حفظ کنه😍

پسرش مثل بقیه پول ماست میمونه😂 

زنعمومم که خدا زده نیاز نیست تو بزنیش😂

اوخی خدا نی نی تو برات حفظ کنه😍 پسرش مثل بقیه پول ماست میمونه😂  زنعمومم که خدا زده نیاز نیس ...

مرسی عزیزم🌸

🤣🤣🤣🤣😂👌🏻