2737
2734
عنوان

بی لیاقت تر از مردها ندیدم

1961 بازدید | 64 پست

شوهرمو میگم 

وقتی اومد خواستگاریم بخدا قسم 115 کیلو بود قبولش کردم و هيچوقت به روش نیاوردم همیشه مامانش غذا نمیپخت غذای بیرون بر میخورد 

من با آشپزی مه کردم و مراعات های غذایی وزنش اومده رو 82 کیلو هيچوقت بهش نگفتم چاقی 

الان همه بهش میگن خوشتیپ 

اما من وزنم 62 کیلو و قدم هم 161 

شدم خانمش 

باردار شدم زایمان کردم وزنم شده 72 خودم افسردگی گرفتم 

خودم به بچم شیر میدم 

امروز صبح بهم گفته تپ بداخلاق و لجباز هستی ناراحت شدم رفته بیرون خرید کرده اومده 

بهش گفتم تو وسایلا تپ یخچال بچین که من ناهار آماده کنم 

اومده بهم میگه هندوانه هستی 

گفتم چیییییی؟

باز گفت 

منم ظرفهارو گذاشتم گفتم وقتی شوهرم بهم همچین حرفی میزنه چرا غذا بخورم 

خدا جونم بابت مهربونیت شکر، بابت این هدیه ای که تو دلم گذاشتی شکر. بابت سلامتی خانوادم شکر خدا جونم داری امتحانم میکنی، دارم تمام تلاشمون میکنم بهم کمک کن، کمک کن که این روزها زودتر بگذره. خدا جونم. خدای مهربونم دوست دارم و فقط هم به تو تکیه میکنم میدونم پشتمو خالی نمیکنی دوستت دارم خدا جونم

اومدم تو سالن کنار پسرم خوابیدم داشتم گریه میکردم از اونطرف سالن داره نگام میکنخ میخنده 

بعد میگه شوخی کردم

میگه بلند شو ناهار بخور شیرت کم میشه بچم اذیت میشه 

خدا جونم بابت مهربونیت شکر، بابت این هدیه ای که تو دلم گذاشتی شکر. بابت سلامتی خانوادم شکر خدا جونم داری امتحانم میکنی، دارم تمام تلاشمون میکنم بهم کمک کن، کمک کن که این روزها زودتر بگذره. خدا جونم. خدای مهربونم دوست دارم و فقط هم به تو تکیه میکنم میدونم پشتمو خالی نمیکنی دوستت دارم خدا جونم

چند روز پیشم داشتیم فیلم میدیم همچین از زن بازیگر تعریف میکرد که چقد خوشکل و جذاب هست 

اما هرجی به خودم برسم حتی نمیبینه بگه اااا آرایش کردی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سیما خیلی داغونم 

اشکم بند نمیاد 

2740

من بودم بروش میاوردم ک دیگه دفعه اخرش باشه  اسم هندوانه رو رو زبونش بیاره 😒😒😒

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

آره عزيزم مستقيم بهش بگو برو آلبوم عكستو بذار جلوش بهش بگو اگه الان همه بهت ميگن خوشتيپ صدقه سر منه كه هواي رژيمتو داشتم بد نيس عكساي چن سال پيشتم ببيني 

من خانومي كردم كه تا حالا به روت نياوردم زايمانه ديگه همه بعدش تپل ميشن

خيلي كارم گيره واقعا نياز به دعا دارم ميشه يه صلوات براي رسيدن به خواسته م بفرستين؟؟ هديه به آقا امام حسين (ع)
2706