2752
2734
عنوان

بی لیاقت تر از مردها ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آترین جونم اولین بارش نیست  اون روز میگفت شنیدم زنها موقع شیر دادن لاغر میشن تو چرا هیچ فرقی ن ...

استارتر خودش میدونه شوخی نیست و جدیه برا همین ناراحته

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖
2731

میدونید اصلا آدمی نیستم که بخوام عیب کسی رو به روش بیارم دوست ندارم 

و دلمم نمیاد بخاطر لجبازی با شوهرم به پسرم شیر خشک بدم 

آخه اون تقصیری نداره 

خدا جونم بابت مهربونیت شکر، بابت این هدیه ای که تو دلم گذاشتی شکر. بابت سلامتی خانوادم شکر خدا جونم داری امتحانم میکنی، دارم تمام تلاشمون میکنم بهم کمک کن، کمک کن که این روزها زودتر بگذره. خدا جونم. خدای مهربونم دوست دارم و فقط هم به تو تکیه میکنم میدونم پشتمو خالی نمیکنی دوستت دارم خدا جونم
میدونید اصلا آدمی نیستم که بخوام عیب کسی رو به روش بیارم دوست ندارم  و دلمم نمیاد بخاطر لجبازی ...

عزیزززمم

قدر خودتو بدون،یا باید بیخیال باشی واست حرفش مهم نباشه،یا باید به روش بیاری 

هرکاری میکنی خودخوری نکن

بچتم گریه تو رو ببینه روش تاثیر میذاره

به این فک کن که اونم یه مامان شاد میخواد

عکس چاقیشو یه بزرگشو قاب کن بزن پذیرایی

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
میدونید اصلا آدمی نیستم که بخوام عیب کسی رو به روش بیارم دوست ندارم  و دلمم نمیاد بخاطر لجبازی ...

شیر دادن خودش ادما لاغر میکنه من بعد زایمان خیلی چاق شدم بعد 2 سال شیردهی اینقدر لاغر شدم که شوهرم صداش درومد روزا هم یه ساعت تو بازار قدم میزدم هم روحیم شاد میشد هم لاغر شدم

رویایی خیس چقد خندیدم وسط این اشکام 

خدا جونم بابت مهربونیت شکر، بابت این هدیه ای که تو دلم گذاشتی شکر. بابت سلامتی خانوادم شکر خدا جونم داری امتحانم میکنی، دارم تمام تلاشمون میکنم بهم کمک کن، کمک کن که این روزها زودتر بگذره. خدا جونم. خدای مهربونم دوست دارم و فقط هم به تو تکیه میکنم میدونم پشتمو خالی نمیکنی دوستت دارم خدا جونم
رویایی خیس چقد خندیدم وسط این اشکام 

اشکاتو پاک کن

ایشالله همیشه بخندی

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.