2733
2734

چیزی که برای بار چندم بهم ثابت شد

که چقدر آدم تنهایی هستم. 

تمام کسایی که ادعا داشتن دوستای منن،

مهمترین چیز براشون، توقعات خودشون بوده نه شرایط من

و به عینه دیدم که نزدیکترین دوستام با دیدن اتفاقات خوبی که برام افتاده بود چه لبخند مصنوعی مسخره ای زدن!

بنظرم مهمترین چیزایی که باید یادمون نره اینه

۱.حتی درمورد هیچکس ایمان کاملی نداشته باشید که دوست شماست 

۲.هیچوقت نذارید هرکسی از جریانای خوب زندگیتون مطلع شه. اینقدر انرژی های مختلف سمت زندگیتون فرستاده میشه که ممکنه اون جریان کلا منحرف شه.

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چیزایی تو خانوادم اتفاق افتاد شوهرم اون ماجرا هارو فهمید تو ی بحثی جلو ی بنده خدایی همه اونارو رو کرد 

نگا هم خون ب هم خون رحم نمیکنه 

مسئله غیر هم خون ببین دیگه چه وحشتناکه هیشکی مورد اعتماد نیست

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2731
مخصوصا مرد که بعدا گذشتت رو بر علیهت استفاده میکنه توی دعوا هر جا کم میاره

مهربون ترین مردا هم همینن حتی

نهایتش اینه که بجای سرکوفت زدن با لحن جدی، چپ و راست تیکه میندازن که بگن شوخی کردن

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤

کلا از زندگی اینو یاد گرفتم به هیچکس اعتماد نکن. کاش میشد اینو به همه فهموند . کاش اینو میدونستم. کلا به نظرم با همه قطع ارتباط کنید 

یکم شجاع باشید و با نظر مخالف هم مشکل نداشته باشید.
حتی مهربون ترین مردا هم این کارو میکنن حالا خیلی مهربون باشن بجای سرکوفت زدن با لحن جدی، تیکه بارت ...

دقیقا مردی ک سرش قسم میخوردم امکان نداره طلاق مدر مادرو ک تقصیر من هم نبوده ب روم بیره تا دعوا میشه کم میاره اینو میکوبید تو سرم دیگه عشقای مجردی ک بجای خود. کلا راجب روابط گذشتتون به مرد ایرانی یکککک کلمه هم نگید جنبه ندارن

دقیقا مردی ک سرش قسم میخوردم امکان نداره طلاق مدر مادرو ک تقصیر من هم نبوده ب روم بیره تا دعوا میشه ...

برا من بدون اینکه من بگم خودش رفت پیگیر شد و فهمید

گذشته آلوده ای نداشتم ولی خب بخشی از زندگی شخصیمو بهش نگفتم

تا تقی به توقی میخوره دربارش متلک میندازه

2738
عزیزم قابل گفتن نیست اگر کسی مثل من والدینش جدا شده باشن و الان بخونه حرف این ادمو دلش هزار تیکه میش ...

منم پدرومادرم جدا شدن . اتفاقا سر همین موضوع از ازدواج میترسم . میترسم تو سرم بکوبن . بخدا من خودم هیچوقت دلم نمیخواد جدا شدم . بچه هایی مثل ما ، سختی کشیدن میدونن کجاها باید صبور باشن . 

واقعا برای این اقا متاسفم .