2737
2739

دخترم کلاس اوله جمعه تولدشه میگه مامان دوست دارم همه دوستای کلاسم را دعوت کنم

بنظرتون میان اصلا ؟ 

بعد هیچ کس تاحالا تولد نگرفته تو خونه

بنظرتون نمیگن اینا میخاستن کلاس بذارن؟

یا برا کادو اوردن سختشون نمیشه؟!

بعد اینکه من فقط میخام بچه هارا بگم 

بدون مامان هاشون

کسی تجربه داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوستای صمیمی شو دعوت کن 

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

اصلا اینکارو نکن 

بعضیا نمیتونن چیزی بیارن 

بعضیا دوست دارن بیان ولی به خاطر اینکه نمیتونن کار شمارو انجام بدن اجازه نمیدن بچه هاشون بیان چون دلشون میخواد 

بعدم هزینه میکنی به خاطر اعتماد که حق با اوناست نمیتونن اجازه بدن بچه هاشونو بیان

الحمدلله رب العالمین ...
2740

نمیشه بدون مامان 

یعنی بچه شوت بزارن برن؟ نه 

یبار همین شکلی که میگی یکی دوستام دعوت کرده بود بعد از کل کلاس فقط ۶ نفر اومدن و سه تا از مامانا 

بعد مامان دختره کیک تولد قایم کرد گفت کیک بچم تموم میشه 

اینجوری اگه میخواد بشه نکنی سنگین تری 

چون بقیه هم با این وضع گرونی پول ندارن کادو بدن

خب چی بگم

خیلی خوبه حتما بگو بیان گلم نه چرا بگن میخوان کلاس بزارن،اصلا همچین چیزیکسی فکر نمیکنه 

اگه دعوت نکنی دخترت خیلی حسرتشو میخوره و میمونه تو دلش

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

گروهی با مادرا ندارید یا با کسی در تماس نیستی که باهاشون صحبت کنی؟

به نظر من تک تک حرف بزنی بهتره تا کارت بفرستی

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

اگر بخواهید دعوت کنید خودتون شخصا تماس بگیرید یا کارت بدهید.پارسال تولد دوست دخترم بود،دوستش بهش گفت بیا خونمون تولد،بقیه دوستاشو هم همینطور دعوت کرد،کسی نرفت.نظر مامانا این بود که باید مادرش دعوت میکرد.

کاربری سال96هستم❤️ممنون میشم دوستان لطفا منو دعا کنید.❤️
2706