2733
2739
عنوان

اینم عاقبت ۶ سال عاشقی و صبر من😔

1188 بازدید | 120 پست

سال از راه دور باهم بودیم خیلی همدیگع رو دوسداشتیم اما سالی یبار میومد منو ببینه اونم بازور و مکافات همش بهونه توجیه و...

بار اخر ک اومد بعد یسال حتی ۱ شاخه گلم بهم نداد🥺 فقط تو ماشین نشستیم

منم خسته شدم و این اواخر زیاد اهمیت نمیداد دیر سین میکرد زیاد وقت نمیذاشت سر همین دعوامون شد حرفای بدی زد حرفای بدی زدم 

منم خواستم ک جداشیم 

گفت اگه واقعا منو نمیخوای کادویی ک برات گرفتم رو پاره کن عکسشو بفرست 

منم این کارو کردم و اونم تهدید ب خودکشی کرد من بعد نیم ساعت بهش پیام دادم زنگ زدم چندین بار نگرانش شدم اما جواب نداد

و ازون روز بلاکم 🙂

بنطرتون آخر عاقبتمون چی میشه؟

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

کادوت چی بود که پاره شد 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رابطه لانگ دیستنس سم‌ه 

شما وقتی با پسری آشنا نیشی ۶ ماه نه نهایتا بعل یه سال میگی جناب برنامه ت چیه ؟ ازدواج؟ اگه آره خواستگاری

اکه نه کات!!!

چطور ۶ سال عمرتو هدر دادی 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
سرت دردمیکنه زندگی ات بکن چرافکرت درگیراین جورادمهامیکنی

داغونم 

مگه میشه بعد ۶ سال عین خیالم نباشه

2740
رابطه لانگ دیستنس سم‌ه  شما وقتی با پسری آشنا نیشی ۶ ماه نه نهایتا بعل یه سال میگی جناب برنامه ...

از ی طرف دلم تنگه از ی طرف حسرت عمر هدر رفتمو میخورم دارم دیوونه میشم

دمتگرم حلالتون باشه 6سال👌🏻 😐😐😐

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
از ی طرف دلم تنگه از ی طرف حسرت عمر هدر رفتمو میخورم دارم دیوونه میشم

اشکال نداره برات تجربه میشه

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2706