2752
2734
عنوان

اینم عاقبت ۶ سال عاشقی و صبر من😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 120 پست

منم تجربه رابطه لانگو داشتم طرفم میگف میام خاستگاری بعد مامانم یبار فقط گف ن اونم دیگه بیخیال شد داماد شد کلا خیلی دل نبند ب لانگ احتمال جدایی خیلب بیشتر ازدواجه

از همه چیم زدم و پاش موندم  عمرم تباه شد

واقعا خدا بهت صبر بده عزیزم ولی بهترین کار کردی ک اومدی بیرون از رابطه ک سمی شدش

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فالو شه  بدردت میخوره

اینستا ندارم 

یوتویوب دارع؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
منم تجربه رابطه لانگو داشتم طرفم میگف میام خاستگاری بعد مامانم یبار فقط گف ن اونم دیگه بیخیال شد دام ...

ولی اون ۱۰ ها بار حرف جدایی شد ولم نکرد

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2731
چرا  مشکلی داشتید

نه فقط بعدش گفت قرار بود یک سال بت بگم میخوام ازت جداشم 

چون از نظر مالی و فرهنگی خیلی از هم دور بودیم ولی خیلی دوسش داشتم بعدش دیدار داشتیم مثل یه نوزاد تو بغلم گریه کرد ولی توبه گرگ مرگه

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺

گوش کن اگه قسمت هم باشید دنیا دوباره شمارو مقابل هم قرار میده و اگه قسمت هم نباشید نه

آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت 

درستو بخون فکرتو درگیر نکن میدونم سخته تجربه مشابه رو داشتم

نه فقط بعدش گفت قرار بود یک سال بت بگم میخوام ازت جداشم  چون از نظر مالی و فرهنگی خیلی از هم د ...

یعنی خواست برگرده قبول نکردی؟

دوس داشت ولی من در شرف متاهل شدن بودم دیگه قبول نکردم 

از زندگی الانت راضی هستی؟ 

بنظرت رل من برمیگرده؟