2737
2734

از کراماتشون هرچی بگم کم گفتم ک هیچکسو دست خالی برنمیگردونن

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دوست دارم برم ولی نطلبیده التماس دعازفتی عکس گذاشتی اینجا تگم کن لطفا

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
2740
لرستان

لرستان که از این امامزاده‌ها زیاد داره. چنان غیرتی هم بهشون دارن که بیا و ببین. یکیشون خیلی معروفه. اسمش الان یادم نیست. شوهرم چون با اهالی اونجا خیلی کار میکنه گاهی اسمشو میاره.

حالا ما توی شهرمون خواهر برادر شاهچراغو داریم ولی خیلی کم پیش میاد اسمشونو بیاریم. فقط محله پشت حرم برادر شاهچراغو میگیم منطقه دیوونه‌ها🤦‍♀️

میشه تعریف کنی ؟

ی خانوم جوونی که نمیدونم مریضیشون چی بود ولی ن توانایی حرف زدن داشتم ن راه رفتن جلو ما جلو ما با ویلچر بردن داخل فرداش شفا پیدا کرد 

ی پسر هم اوردن دکترا کاملا جوابش کرده بودن گفتن حتی دیگه دارو هم نمیگیره ببرینش خونه ، مادرش اورده بودش اونجا اونم شفا پیدا کردم من شبش اصلا نخوابیدم واقعا تو شوک بودم 

ی خانوم جوونی که نمیدونم مریضیشون چی بود ولی ن توانایی حرف زدن داشتم ن راه رفتن جلو ما جلو ما با ویل ...

خداایشالا همه مریضارو شفابده

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏
لرستان که از این امامزاده‌ها زیاد داره. چنان غیرتی هم بهشون دارن که بیا و ببین. یکیشون خیلی معروفه. ...

خب ببین بستگی داره تو منطقه ی ما بختیاری ها هم امامزاده زیاد هست هم مردم تقریبا بهشون اعتقاد دارن 

ولی خود من با چشمای خودم از امام اده مومدحسن معجزه ی شفا دیدم 

از کل کشور زائر داشت 

2706