2737
2734
عنوان

دوست مطلقم با شوهرم گرم میگیره🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 53 پست
نمیدونم ولی واقعا از این مدل رفتار دوستم متنفر شدم ادم باید حد مرز داشته باه

تو خودت حد و مرز زندگیتو مشخص کن

من دوست و خیلی قبول ندارم بعده ازدواج ولی خب خیلیا با نظر من موافق نیستن شمام فقط خودت باهاش بعضی وقتا برو بیا تو خونت راه ندع بیرون قرار بذار من مادرم وکیله هرروز یه داستان اینجوری داره میگه از دوستتم دیگه به شوهرت چیزی نکو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتوبرای خیانت اماده کن 

جالب اینه خودش اگ به یه مرد لبخند بزنی دیوانت میکنه

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤
2731
چقدر دیدگاه مردم نسبت به خانوم مجرد بده تو جامعه با کوچکترین کارش یه چیز بزرگ برداشت میکنن اطرافیانش ...

آره دقیقا

من خودم دارم جدا میشم ،ارتباطم هم با آدما خوبه از الان نگران اینم پس فردا از هر حرکتم ی حرفی درمیاد 😐

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
چقدر دیدگاه مردم نسبت به خانوم مجرد بده تو جامعه با کوچکترین کارش یه چیز بزرگ برداشت میکنن اطرافیانش ...

بله متاسفانه همین طور است

همکار شوهرم طلاق گرفته بود

بقیه مردا ی همکار که بخش های دیگر بودن به شوهرم گفته بودن

فلانی نونت تو روغنه😡😡

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
2740
آره دقیقا من خودم دارم جدا میشم ،ارتباطم هم با آدما خوبه از الان نگران اینم پس فردا از هر حرکتم ی ح ...

باید کمی احتیاط کنید و از صمیمیت بی مورد پرهیز کنید

چون متاسفانه حرف زیاده 

نمشه نمیتونم تین کارو بکنم فامیلم هست با من

از من غریبه به تو نصیحت از زن مطلقه دور بمون دلیلی داره که همه همینکارو میکنن 

دوستت حتا اگه ذاتن وراجم باشه دلیلی نداره کل زندگیشو برای شوهر تو تعریف کنه که شوهرت باهاش احساس همدردی کنه آخرشم سرش غیرتی بشه 🫤

باید کمی احتیاط کنید و از صمیمیت بی مورد پرهیز کنید چون متاسفانه حرف زیاده 

نه اونو که حواسم هست 

ولی کلا چرند زیاد میبافن راجع به خانم های که جدا شدن 🙁

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

نمیخوام ته دلت خالی کنم ولی اگه شوهرت زندگیت دوس داری اینجور که معلومه ببخشیدا دست دل شوهرت میلرزه پاتو از زندگی دوستات قطع کن یهو دبدیی جایی که رفتی اینم اومده باز راه ارتباط میگیره پس دلت نسوزه همچین دوستی که داری کات کن شوهرتم مقصره اما چه میشه کرد حواست جمع کن عزیزم

دیگه هیچوقت هیچکدوم از دوستات و وارد رابطه زن و شوهری تون نکن لطفااا اصلااا با این خیال که بگی ای با ...

بله دقیقا

ظرفیت آدم ها متفاوت است 

نباید کسی را در معرض چالش ولغزش قرار داد 

آره دقیقا من خودم دارم جدا میشم ،ارتباطم هم با آدما خوبه از الان نگران اینم پس فردا از هر حرکتم ی ح ...

اطرافم هست همچین خانومایی بنده خدا یکیشون خیلی بهش بد میگذشت اونم میگفت دوست چندین سالم خیلی ارتباطشو باهام کم کرده گفت اکثر مواقع بچش و میاورد خونمون حتی بچش اصرار میکرد شب بخوابه پیشم میگفت الان در حد تماس فقط باهام در ارتباطه 

گفت دخترخالش تو جمع بهش گفته دیگه خطرناک شدی 

بنده خدا چادری نبود الان حجاب کامل رعایت میکنه ارایش نمیکنه مبادا براش حرف دربیارن 

یکی نیست بگه این همه تصمیم اشتباه ادم تو زندگی میگیره طلاق و ازدواج هم همونه نمیشه که فقط بسازی و بسوزی 

امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیفته 💖💖💖💖💖

2706