2733
2734
عنوان

دوست مطلقم با شوهرم گرم میگیره🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 53 پست
آره دقیقا من خودم دارم جدا میشم ،ارتباطم هم با آدما خوبه از الان نگران اینم پس فردا از هر حرکتم ی ح ...

عزیزم آدمایی مثل شما نباید نگران باشن چون نجابت آدم معلومه ولی بعضیا متاسفانه تو متاهلی هم دست دلشون هرز میره نگران نباش من آدمای اطرافم دیدم حتی عمه  و خاله ام طلاق گرفتن اما ارتباط خوبی باهمه دارن اما جوری رفتار میکنن کسی با خودش همچین فکر نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اطرافم هست همچین خانومایی بنده خدا یکیشون خیلی بهش بد میگذشت اونم میگفت دوست چندین سالم خیلی ارتباطش ...

آره نمیدونم از کجا میاد این افکار

همین الان تو همین تاپیک برگشتن گفتن از مطلقه دوری کن انگار هیولاییم

البته ی سری خانم ها رفتارشون درست نیست ولی همه که اینطوری نیستیم .من اوایل خیلی اضطرابه اینو داشتم بعدش داداشم دایی هام گفتن خودتو درگیر این نکن الان راجبت چی میگن مردم همیشه حرفشونو میزنن .

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
عزیزم آدمایی مثل شما نباید نگران باشن چون نجابت آدم معلومه ولی بعضیا متاسفانه تو متاهلی هم دست دلشون ...

ببین من خوبم تا زمانی که طرف آدم باشه بفهمم خیالاتی تو سرشه رفتاری باهاش میکنم تا عمر داره یادش بمونه 🙂

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2738

بعضی مردا مسئولیت پذیرن و کلا برا همه با غیرتن . بابای منم ببینه یه دختر از بین ی جمع پسر رد میشه وا میسته نگاه میکنه یه وقت مزاحمش نشن . چون میگه اونم مثل دخترمه

شاید شوهرت واقعا قصدی نداره و با غیرته که خب حق داشته شب بوده و دو تا پسر ک خطرناکه ... به روش نیار چرا اینجوری گفتی  و اینا . 

ما تو فکو فامیلم از این مردا که بدون قصد و قرض و فکر نا مربوط هوای ناموس مردمو دارن ک اذیت و آزار نبینن زیاد داریم بابا 

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱