2737
2739
عنوان

دوست مطلقم با شوهرم گرم میگیره🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 53 پست
قطع ارتباط بیبی  دوست کیلو چنده بابا دلسوز شدی اسنپ بگیره میخواد بره اینور اونور همه چی با در ...

نمیدونم ولی واقعا از این مدل رفتار دوستم متنفر شدم ادم باید حد مرز داشته باه

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤

دوستاتونو با شوهرتون آشنا نکنید 

صددددباااررر

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب بفهمه داره چی میشه

نه از این کارا نکن ارتباطتو باهاش کم کن و جلوی شوهرت هیچ حرفی راجع بهش نزن داستانی خاطره ای چیزی کلا دورش کن از خونت 

اصلنم بهش اعتماد نداشته باش 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
فک کنم مشکل از شوهرته تا دوستت قشنگ معلومه داره وا میده در هر صورت تو باید با شوهرت ادامه بدی پ ...

از هزار جا میتونه ردشو بزنه شوهرم حتما دیدن نیست که

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤
2738
اصلا جلو شوهرت حرفی از دوستت نزن .اصلا.چون از برداشتی ک از حرفات کردم دوست داره راجع بش بدونه.من دوس ...

زیاد نمیبینم همو ولی خب 

چقدر دیدگاه مردم نسبت به خانوم مجرد بده تو جامعه با کوچکترین کارش یه چیز بزرگ برداشت میکنن اطرافیانش 🙁

بعد تو این سایت هرکس سر کوچکترین چیزی به مشکل میخوره یه سری فقط راهکار طلاق میدن

دیگه هیچوقت هیچکدوم از دوستات و وارد رابطه زن و شوهری تون نکن لطفااا اصلااا با این خیال که بگی ای بابا مرد اگه بد باشه این همه زن تو خیابونه اصلا با این فرضیه غلط واسه شوهرت لقمه آماده نپیچ 

درخواست دوستی رد میکنم 
از هزار جا میتونه ردشو بزنه شوهرم حتما دیدن نیست که

اون موقع دیگه حداقل میدونی تقصیر تو نیست

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
باهاش قطع ارتباط کن به کسی هم نگو چرا اگه شوهرت پیگیر شد به شوهرت بگو با یکی ریخته بود روهم وقتی مرد ...

نمشه نمیتونم تین کارو بکنم فامیلم هست با من

فکر میکنم شوهرم از خوشش اومده

همین براهمین گفتم بگو دوست پسداره میخاد نامزد کنه شمارش هم شوهرت نداشته باشه و توی گوشیت نداشته باش یه خانواده ای خیلی باهم دوست بودند یعنی خواهرشوهر خواهرشوهرم با یه خانواده دیگه این مطلقه بود اون اقا سه تا بچه از۱۴ساله تا ۲سال داشت خانمش هم خانم خوبی بود و خوشحال بودمه با این خانواده درارتباطند ودوستند و ۴سال بعد شوهرم رفته بود بیمارستان دیده بود شوهرایون خانم با اون خواهرشوهربچه نوزاد بغل اومدن پایین و زنش شده بود و بچه دار و اون زنش طلاق گرفت

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2706