2733
2734
واقعا منم موندم  حمومم بردمش قطره سدیم کلراید ریختم اخرش مونته لوکاست دادم اعصابم خرده بچه مری ...

اره واقعا سخته 

اخه دختر من هفته ی دوم فروردین هم درگیر همین مریضی شد دوباره تو مدرسه از بچه ها گرفته

الانم همش سرفه میکنه تو خواب

حالا شماهم فردا دکتر ببرید ایشالا با چندتا شربت خوب میشه طفلکی

وزن شروع ۶۹/۲۰۰ 💚💚وزن-هدف ۵۸💙💙تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۲/۱۲🧡🧡
ای وای کاملا درکت میکنم طفلک خواهرم آرزوش اینه که فقط بچه اش تو هوای سرد راحت بتونه نفس بکشه و شبها ...

دقیقا واقعااا سخته دیدن زجر کشیدن بچه مدام توی راه دکتریم کلی دارو خورد بچه بیچاره .ان شاالله خدا سلامتی بده بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا سخته  اخه دختر من هفته ی دوم فروردین هم درگیر همین مریضی شد دوباره تو مدرسه از بچه ه ...

خسته شدم توی این ۶ سال زندگیش یک بار انتی بیوتیک نداده بودم که از اول مهر رفت پیش دبستانی ۵ مدل دوره انتی بیوتیکی گرفته یک سری هم تزریقی واقعا عذاب میکشن بچه های الان با این همه ویروس و مواد غذایی بیخود و اب و هوای الوده و....

خسته شدم توی این ۶ سال زندگیش یک بار انتی بیوتیک نداده بودم که از اول مهر رفت پیش دبستانی ۵ مدل دوره ...

ای وای 😔😔

خدا نجاتمون بده فقط

وزن شروع ۶۹/۲۰۰ 💚💚وزن-هدف ۵۸💙💙تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۲/۱۲🧡🧡
2728