2733
2734
عنوان

چطوری آزمون نرم🤦‍♀️😭

259 بازدید | 16 پست

خانما من بیماری دارم کسی از اون باخبر نیست الان نمیتونم برم آزمون کارت گرفتم پدر و مادرمم در جریانند اگه بگم به خاطر مریضیمه سرزنش میشم چه بهونه ای بیارم که فکر کنند واقعا امتحان لغو شده

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

چه مریضی داری که به خاطرش نمیتونی امتحان بدی؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
چه مریضی داری که به خاطرش نمیتونی امتحان بدی؟

بیماری کلیوی

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیماری کلیوی

حتما پدرمادرتو در جریان بزار. الان واقعا دردت در حدیه که نتونی بری امتحان بدی؟ 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740

بیماریتون رو از مادر و پدرتون پنهان نکنید

اگه دروغ بگید لغو شده خب احتمالا بعد از دیگران میشنون که برگزار شده

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
حتما پدرمادرتو در جریان بزار. الان واقعا دردت در حدیه که نتونی بری امتحان بدی؟ 

در جریانند 😭 آره ولی بعدش سرکوفت می‌زنند 

بیماریتون رو از مادر و پدرتون پنهان نکنید اگه دروغ بگید لغو شده خب احتمالا بعد از دیگران میشنون که ...

نمیدونم چیکار کنم🤦‍♀️

در جریانند 😭 آره ولی بعدش سرکوفت می‌زنند 

خب بگو درد داری این سرزنشه بهتر از اینه که دروغ بگی دیگه بهت اعتماد نکنن

نمیدونم چیکار کنم🤦‍♀️

حقیقت رو بگید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2706