2733
2734
عنوان

اتباعم توروخدا کمک کنید

686 بازدید | 80 پست

سلام دوستان یه موضوعی و میخواستم باهاتون درمیون بزارم توروخدا اگ تحقیر یا حقیرم نمیکنید نظر بدید من ایران ب دنیا اومدم اینجا درس خوندم تازگیا با یه اقا پسری اشنا شدم تقریم ۷-۸ماهه و ایشون نمیدونن ک من اتباع هستم حالا ایشون تصمیم داره. رابطه تو جدی کنه بیاد خواستگاری چند باری گفته من بهونه های مختلف اوردم و…خیلی خواستم سر همین موضوع ک اتباع هستم بهتر بگم افغانی هستم رابطمو باهاش تموم کنم ولی نشد حالا میترسم بهش بگم افغانیم دیدش نسبت بهم تغیر کنه یا عوض شه کلا و…نمیدونم بخدا خیلی تلاش کردم شناسنامه ایرانی بگیرم نشد به در بسته خوردم لطفا راهنماییم کنید چیکاز کنم منم مثل شماها هستم مثل باقیه انسان ها پس حق عاشق شدن و دارم میدونم این پسر خیلی بهم وابسته شده منم همین طور ولی من نمیخوام ناراحتیش و ببینم چیکار کنم بنظرتون😔🙏🏻

بهش بگو هر چه زودتر عزیزم 

اگه واقعا دوست داشته باشه براش مهم نیست

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

خیلی منطقی بهش بگو اگ دوست داشته باشه براش مهم نیست و اینک با ایرانی ازدواج کنی بهت مدرک میدن 

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از اول آشنایی میگفتی خوب بود،هنوزم بهش بگو،

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت  واسه همه نعمت هایی که دادی  خدایا عزیزانم رو خودت حفظشون کن همیشه تنشون سلامت و دلشون شاد ولبشون خندون باشه  عزیزان دلم😊همسرم👑❤ دخترم 👩پسرم🧒🌹🌹❤

هیچی باید راستشو زودتر بگی

خیلی اشتباه بزرگیه تا الان پنهان کردی 

در واقع فریبش دادی 

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤
بهش بگو هر چه زودتر عزیزم  اگه واقعا دوست داشته باشه براش مهم نیست

تو بیداری لعنتیه منننننن

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

سنی یا شیعه؟؟ 

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم

افغان ها به خودشون نمیگن افغانی 

پس تاپیک ....

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2706