2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ی منم از صبح خلط پشت حلق و بینی داره و سرفه ی خلطی

پروسپان و پلارژین کیدز بهش دادم از صبح

ستیریزین هم یبار بهش دادم 

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
بچه ی منم از صبح خلط پشت حلق و بینی داره و سرفه ی خلطی پروسپان و پلارژین کیدز بهش دادم از صبح ستیر ...

من مونته لوکاست داشت بچم بهش دادم سیتریزین هم داره کلا حالت الرژی داره ولی ندادم بهش سیتریزینشو رو هنوز.شما بچه ات بهتر شد با اینا؟

2738
من مونته لوکاست داشت بچم بهش دادم سیتریزین هم داره کلا حالت الرژی داره ولی ندادم بهش سیتریزینشو رو ه ...

دوره ی درمانیش ۵ تا ۷ روزه..

امروز روز اول بود شروع کردم

فعلا تا الان که تغییری نکرده 

ابریزش و سوزش گلو و  علائم سرماخوردگی نداره

این سرفه های خلطی نمیدونم از چیه واقعا

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
دوره ی درمانیش ۵ تا ۷ روزه.. امروز روز اول بود شروع کردم فعلا تا الان که تغییری نکرده  ابریز ...

واقعا منم موندم 

حمومم بردمش قطره سدیم کلراید ریختم اخرش مونته لوکاست دادم اعصابم خرده بچه مریض میشه دنیا رو سرم خراب میشه حالم بد میشه

مثل بچه خواهرم از اول مهر تا آخر زمستون بینیش کامل کیپ بود آلرژی و سینوزیت و لوزه سوم رو با هم دار ...

دقیقا بچه منم عین خواهرزاده شما دکتر اطفالش میگه عمل لوزه نکنه و با دارد کنترل کنه تا بزرگتر بشه  داغونم به خدا بچه عصبی و کلافه میشه از کیپ بودن بینی بعدشم سرفه خلطی دارم روانی میشم

دقیقا بچه منم عین خواهرزاده شما دکتر اطفالش میگه عمل لوزه نکنه و با دارد کنترل کنه تا بزرگتر بشه &nb ...

ای وای کاملا درکت میکنم

طفلک خواهرم آرزوش اینه که فقط بچه اش تو هوای سرد راحت بتونه نفس بکشه و شبها خواب راحت داشته باشه

دکتر به خواهرزادمم گفته عمل نکنه لوزه اش رو 

انشاءالله بزرگتر بشن خوب بشن

خیلی سخته برای یه مادر دیدن این همه سختی کشیدن پاره ی تنش

2706