2733
2734

من چند سال از شوهرم میخاستم بچه دار بشیم .اون نمیخاست...یکسال پیش باهاش دعوا کرد سر اینکه نمیخاست....

الان خیلی وقته راضی شده....

اما بخاطر اخلاقاس بدش‌من تصمیم دارم به جدایی و تو این تردید ها هستم و ترسم رو باید کنار بزارم و خونه رو ترک کنم برای طلاق.

چند ماهیه قرص جلوگیری میخورم یواشکی شوهرم.چون نمیخوام ازم بشنوه که بچه نمیخوام....

الان چند دفعه است چون قرص نامنظم خوردم نذاشتم اثدام کنیم...یعنی رابطه با جلوگیری کردیم...

بعد حالا گیر داده میگه تو چرا نمیزاری چند ماهه اقدام کنیم و چرا نمیخای و فلان.....

بهش گفتم قرصای ویتامین نخوردم چند وقته....باید با برنامه باشه.

اما توجیه نشد ... الان بو برده که عمدا جلوگیری میکنم....

از یه طرفم زمان تصمیم گیریم طولانی شده...اگه قرص بخورم اما رابطه داشته باشیم یهو گیر میده چرا باردار نشدی....و فلان....

چه بهونه ای جور کنم که فعلا بیخیال بشه...اما جوری که من میخوام.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ترک منزل بزرگترین اشتباه یک زن هست اگر بده قانونی جدا شو...لطفا یک بچه رو بدبخت نکن

منظورم همون ترک منزل برای اقدام به جدایی هست...که برم خونه پدرم و برنگردم...

2738
تا کی میخوای این وضعیتوطولانی کنی.برای طلاقت نقشه ای داری؟

یه سری فکرا کردم...مشورت کردم با چند نفر...اما هنوز ترس دارم...هربار به خودم میگم اینباراگه دعوامون شد فرداش میرم خونه بابام واسه طلاق...اما باز تو دعوا بدترین رفتارهارو میکنه و من از رفتن ترس دارم....

یه سری فکرا کردم...مشورت کردم با چند نفر...اما هنوز ترس دارم...هربار به خودم میگم اینباراگه دعوامون ...

چرا ترس داری؟از بعد از طلاق ترس داری؟اخلاقش مگه چجوره. تو دعوا چی میگه؟

اگ قصدت طلاقه دگ چجوری میتونی باهاش در رابطه باشی  بذار خودش هم بفهمه دگ طلاق بگیر

نگفتم به شوهرم طلاق میخوام...رابطه مون گاهی خوبه گاهی بد...الان تو دوره خوبشه ..اما درحقیقت اصلا زندگی سفت و محکمی رو حس نمیکنم دارم...واسه همین فکر صبح و شبم برنامه ریزی برا طلاقه ...که از کجا شروع کنم بعدش چی کار کنم .وفلان

چرا ترس داری؟از بعد از طلاق ترس داری؟اخلاقش مگه چجوره. تو دعوا چی میگه؟

راحت تو دعوا میگه برو طلاق بگیر...یا میگه گمششو خونه بابات...

بجز فحش و توهینهایی ک میکنن

2706