2737
2739
عنوان

خانم ها میاید یه لحظه ؟راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 25 پست
منظورم همون ترک منزل برای اقدام به جدایی هست...که برم خونه پدرم و برنگردم...

تا موقع طلاق قطعی منزل پدر رفتنم اشتباهی بزرگ هست چون حکم عدم تمکین میخوری و چیزی بهت نمیدن 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه دیگه اقدام نیستم.... شوهرم نمیدونه من فکره طلاقم... من یواشکی قرص میخورم...

بنظرم بهش بگو از زندگی باهاش راضی نیستی 

باهم برید مشاوره شاید درست شد همه چی

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
بنظرم بهش بگو از زندگی باهاش راضی نیستی  باهم برید مشاوره شاید درست شد همه چی

۱۳سال زندگی کردم...نمیاد مشاوره و من کاملا نا امیدم از آینده خوب با این آدم

2740
تا موقع طلاق قطعی منزل پدر رفتنم اشتباهی بزرگ هست چون حکم عدم تمکین میخوری و چیزی بهت نمیدن 

نفقه بخوره تو سرش...اصلا نمیتونم تصور کنم وقتی بخوام بگم طلاق بگیریم چطور بمونم تو خونه تحملش کنم....دوباره عذرخواهی الکی و ماست مالی مثل همیشه...من از خانوادم دور هستم...برم پیششون احساس امنیت بهتری دارم...بالاخره خونه بابام یه لقمه نون هست من سیر بشم....

میگردم دنبال کار شاغل میشم....اینجا بمونم هیچکاری نمیزاره بکنم.واسه طلاق هم همین طور

خب دیگه تصمیم تو این چند ماه بگیر یا جدا شو یا زندگیتا بساز

تصمیم گرفتم.اما پای رفتن ندارم...هربار فکر میکنم ایندفعه اگه دعوامون شد فلان حرفو زد فلان رفتارو کرد...دیگه میرم...اما هربار میمونمو ب زندگی عادیم ادامه میدم