2733
2739

عزیز دل خواهر
وفاداری مثل صبر، غیرت،  بدذاتی،  کینه توزی، مهربانی و گذشت،  همدلی،  غرور و فروتنی، حلال خوری و حرام خواری، خوش اخلاقی و بداخلاقی، و مثل خیلی از ویژگی های دیگه؛  یک چیز ذاتیه

هیچ وقت فراموش نکن اگه خیانت یکی از ویژگی های شخصیتی یه آدم باشه،  اگه جز ذاتش باشه،  مهم نیست با تو ازدواج کنه یا با هررر کس دیگه. اون در هر حال خائنه و خیانت می کنه حتی اگه با زیباترین، داناترین و بهترین زن فرضی عالم‌ ازدواج کنه. اگه به این جور افراد دقت کنی می بینی اونا حتی به خدا هم خیانت کردن و روح پاکشون رو به شیطان فروختن..

این تقصیر تو نیست. خودتو بابت چیزی که به تو ربطی نداره سرزنش نکن.

این جا یه امتحان بزرگ برای تو داره اتفاق میفته. خدا توی آیه ی ٨ سوره ی مزمل میگه : وَاذْكُرِ اسْمَ رَبِّكَ وَتَبَتَّلْ إِلَيْهِ تَبْتِيلًا {و نام پروردگار خود را ياد كن و تنها به او دل ببند}

فراموش نکن این دنیا محل گذر و سفره و آدمای مختلف توی دوره های مختلف همسفر ما هستن. هیچ کس هیچ کس و بازم هیچ کس بجز خدا لیاقت دل بستن و اعتماد رو نداره. فراموش نکن همه ی آدما تنها کسی رو که به طور حقیقی دارن،  خداست.

همه ی اینا درست اما بازم این روان خیانت دیده س که نابود میشه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالی گفتی ،واقعا همینه 

شوهر من اهل نماز و روزه است اما این خیانتش رو نمیتونه ترک کنه .

اول فکر میکردم تقصیر منه بعد که دیدم همزمان با چند نفر دوسته فهمیدم این یه نوع  مریضیه واسه شوهرم و یه امتحان صبر برای من . 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
2731
همه ی اینا درست اما بازم این روان خیانت دیده س که نابود میشه

درسته اما باید محکم بود. محکم و سرسخت بودن از بدو تولد به دست نمیاد. باید روی خودمون کار کنیم. باید به خدا متکی بود و نه هیچ کس دیگه 

درسته اما باید محکم بود. محکم و سرسخت بودن از بدو تولد به دست نمیاد. باید روی خودمون کار کنیم. باید ...

بخایم یا نخایم بعدش قوی میشیم.اوایل سردرگمی استیصال درماندگی گریه شیون زاری حس تحقیر جنگیدن همه ی اینا به نوبت میاد و میره و در اخر یه حس خنثی بودن به آدم دست میده.که جاشو کم کم به قوی بودن میده منکه اینجوری شدم.

با حرفت خیلی موافقم.اگر هرزه بودن ذاتی باشه هیچوقت درست شدنی نیست

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
عالی گفتی ،واقعا همینه  شوهر من اهل نماز و روزه است اما این خیانتش رو نمیتونه ترک کنه . اول ف ...

درسته عزیزم اون دچار یه بیماری اختلال روانه و ولع و حرص برای رابطه جنسی. باید خودش بخواد و درمان بشه 

بخایم یا نخایم بعدش قوی میشیم.اوایل سردرگمی استیصال درماندگی گریه شیون زاری حس تحقیر جنگیدن همه ی ای ...

درسته ولی یادت باشه زندگی ادامه داره و هیچ وقت بخاطر خیانتی که اون شخص اول به خودش کرده زندگی تموم نشده و ادامه داره.تازه یه ثانیه بعد مرگه که می فهمه چه باختی داده 

2740