2737
2739
خودتونو دوس داشته باشید حتی اگه سیاه سفید باشید نزارید کسی  سلیقشو بهتون تحمیل کنه خودتون زیبای ...

شاید من اینطوری بشم که از خودم خوشم بیاد شاید تو باشی که از خودت خوشت بیاد ولی وقتی همه بهت فشار بیارن که چقد زشتی رنگ پوستت سیاه خیلی زشتی کلا حالت چند روز گرفته اس 

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
رای اینکه حرصم میگیره وقتی به یکی که پوستش سبزه است نمیتونن پشتش چیزی بگن درمورد رنگ پوست میگن من از ...

قبل‌تر خیلی میگفتن این حرف هارو

الان دیگه گذشته، کسی اینطوری نمیگه

همه ما مخلوق خداییم معلومه که قشنگیم

هرکسی که چنین نظری داره، نظرشو بذاره در کوزه ابشو بخوره

والا

خوشحال میشم بتونم کمکت کنم🦦💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل‌تر خیلی میگفتن این حرف هارو الان دیگه گذشته، کسی اینطوری نمیگه همه ما مخلوق خداییم معلومه که ق ...

چرا هنوزم هست مخصوصا بین بچه های کوچیکتر 

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
2728
برای اینکه حرصم میگیره وقتی به یکی که پوستش سبزه است نمیتونن پشتش چیزی بگن درمورد رنگ پوست میگن من ا ...

کسی که اینقدر وقیح هست که در مورد ظاهر دیگران چه خوب و چه بد نظر بده که خیلی بی شعوره پس نظرش و طرز فکرش اهمیتی نداره

اونی که دلش میشکنه هم روی اعتماد به نفسش کار کنه حتما 

گوه زیادی میخورن ملت الان پول میدن سبزه شن

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2738

ما اصفهانیا یه شعر جالب داریم در این مورد

سفید سفید صد تومن

سرخ و سفید سیصد تومن

حالا که رسید به سبزه

هر چی بگین می ارزه

واقعا هم سبزه های تکراری نمیشن زیبایی هاشون نسبت و دیر هم چروک میشه

ما پوستمان سبزه ست معلومه که چون سبزه ایم زشتیم

چرا چرت و پرت میگی 

به همه توهین میشه 

کمی اعتماد به نفس

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

اتفاقا بابام همیشه برامن میخونه اون ترانه هرو که میگن سبزه بانمکی تو 😂حالا انقدرم سبزه نیستم گندمی یا برنزم ولی بابام میگه بخاطر اینکه از همون بچگی بانمک بودی اسمتو گذاشتم ملیحه

من به آرزوهام قول رسیدن دادم ...🎶
2706