2733
2734
عنوان

تا الان دزدی کردی ؟

375 بازدید | 22 پست

خودم 13 سالم بود از جیب پدرم پول برداشتم

هزار تومن هم از سویشرت دوستم زنگ ورزش دزدیدم ( 17 سال پیش )

10 تا فیلم هم کرایه کردم دیگه نبردم پس بدم ( سال 84 )

عیب نداره فداسرت 

بچه بودی 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کیف پول مامانم برا دوستام پول بر پیداشتم غذا میخریدم

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2731

ماشاا... همه جیب برا 

اگه جیب مارم نمیزنید ی کامنت بزاریم /؟  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740

نه بابا

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
من ی کتاب از مدرسه گرفتم کلاس شیشم نبردم بدم😂 ی روزم ۲ میلیون از کارت بابام برداشتم

بااجازه استارتر عذرمیخوام میشه تاپیک(اگرشوهرتون...) برام گزارش بزنید بمونه خیلی برام بدمیشه شناسایی شدم😭

2706