2737
2734

دخترخالهی من سبزه هرجا میرفت خواستگاراش صف میکشیدن و اما من سفید پوست....هععع

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر تو بچگی اینو کوبوندن تو سرمون که تا بزرگسالی مثل یه انگ دونستیم.درصورتی که تو خارج از ایران اص ...

اره

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
2728

عزیزم سیاه چیه

سیاه که میشه کلا نژاد سیاهپوست

شما سبزه هستی نه سیاه

و اینکه به خیلیا پوست سبزه میاد به خیلیا سفید

اونایی هم که ایراد میگیرن از پوست سبزه بی فرهنگ و دارای مغز پوسیده هستن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2740
میخوای سفید بشی؟کل بدن و صورتت؟

نه ار یه طرف دوستش دارم از یه طرف حس بدی میگیرم وقتی اینو بهم میگن

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
دخترخالهی من سبزه هرجا میرفت خواستگاراش صف میکشیدن و اما من سفید پوست....هععع

چونکه پسرا براشون مهم نیست رنگ پوست دخترا اینجورین 

عزیزم سیاه چیه سیاه که میشه کلا نژاد سیاهپوست شما سبزه هستی نه سیاه و اینکه به خیلیا پوست سبزه می ...

عزیزم حرفایی که مردم به سبزه ها میگن دارم میگم

نظر دیگران چه اهمیتی داره ؟!

برای اینکه حرصم میگیره وقتی به یکی که پوستش سبزه است نمیتونن پشتش چیزی بگن درمورد رنگ پوست میگن من از خودم اون طرف دفاع میکنم اما بقیه که اینکارو نمیکنن بعد اگه برن تو روی طرف بگن اینطوری باعث میشه دل های زیادی شکسته بشه

با بقیه چکار داری مردم همیشه ناراضی اند من که راضی ام از خودم، بقیه هم باید باشن😂

رای اینکه حرصم میگیره وقتی به یکی که پوستش سبزه است نمیتونن پشتش چیزی بگن درمورد رنگ پوست میگن من از خودم اون طرف دفاع میکنم اما بقیه که اینکارو نمیکنن بعد اگه برن تو روی طرف بگن اینطوری باعث میشه دل های زیادی شکسته بشه

2706