2733
2734

کباب لقمه یاهمبرگردرست که‌میکنم عالی میشه اما نمیدونم چی کم داره که عطرش مثل بیرونیا نمیشه

من ادویه کاری پاپریکا پودرسیروپودرپیازو نمک‌و‌زردچوبه و‌پودر زنحبیل میزنم.....

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رازه نمیگن بنظرم

گلوتامات

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
؟؟؟؟؟

مونو سدیم گلوتامات رو بزنید توی گوگل 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
مونو سدیم گلوتامات رو بزنید توی گوگل 

ممنون عزیزم.فقط یه سوال ...ضررنداره استفاده ش درغذا...چون من بخاطراین ضررهاش ازبیرون نمیخرم خونگی درست میکنم

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند
ممنون عزیزم.فقط یه سوال ...ضررنداره استفاده ش درغذا...چون من بخاطراین ضررهاش ازبیرون نمیخرم خونگی در ...

نخوندم راستش ولی احتمالا در دراز مدت چیز خوبی نباشه