2733
2734
عنوان

چی میشه منم ازدواج کنم🥺🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 5758 بازدید | 391 پست

عزیزم انشاالله که عشق واقعی وارد زندگیت بشه و همیشه شاد باشی . برای ازدواج دعا کن نذر کن 

اما زیادی فکرت رو درگیرش نکن 

من دختر خاله بزرگم واقعا همه چیز تمومه زیبا ، تحصیل کرده ، شاغل ، باباش هم وضع مالی عالی داره 

اون 32 سالگی ازدواج کرد منتهی چون زیادی فکرش رو درگیر میکرد الان هنوز به چهل سال نرسیده دچار ناراحتی اعصاب و لرزش دست شدید  شده  

خیلی خوبه که یک دختر خانم واقعا همه چیز تموم باشه 

اما حقیقتش این هست که آرزو های ما باید در زمان درست برآورده بشن این زمان درست هم تنها چیزی هست که نمی تونیم پیش بینی اش کنیم 

دوستان عزیز ممنون میشم برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستید ☺🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
تو خودت نتونی به ارامش و استقلال برسی کسی نمیتونه اینکارو برات بکنه  به عنوان یک متاهل که شوهر ...

آدما همیشه حسرت چیزی که ندارن میخورن 😬😬😬

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
بازم ممنونم خیلی امید دادین بهم اینکه گفتین به زودی ازدواج میکنم با چجور ادمی ؟یعنی شغلش و شخصیتش چج ...

خدا دلتو شاد کنه نمیدونم واقعا ولی همش حس میکنم این اقا احتمالا مثلا یه مدت رفته جمکران خادم بوده یا اگ ازدواج کنید بهت میگه زیادبرید جمکران نمیدونم براچی این حس رودارم همش

شمابه حضرت عباس مدام توسل کن تا۳۵ سالگی یه ازدواج میکنی پربرکت.ان شاالله حسم برات درست باشه.فقط توسل ...

و من 39 ساله چی؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2706