2737
2734

بیرون بودم با شوهرم یهو خالم زنگ زد من توجهی نکردم 

بعد پرسید کیه گفتم خاله اس 

گفت چرا جواب نمیدی 

گفتم حوصله ندارم الان بعدا بش زنگ میزنم 

گیرررداد ک چرا جواب نمیدی مشکلت چیه؟سریع جواب بده 

اومدم جواب بدم قط شد گفتم ولش کن خوب دیگ قطع شد بعدا بهش زنگ میزنم 

گوشیمو گرفت و خودش شمارشو گرفت .بعد وایساد تا جواب بده دید خودشه گوشیو داد خودم صحبت کردم 

🤣 اخیش خوشم اومد ک ضایع شد 😐فک میکرد من از اونام 😏

بعد حالا الان گوشی خودش زنگ خورد قط شد شماره ناشناس بود گفت حتما یکی اشتباه گرفته بیخیال.شبای قبلم پیش اومده ک اینطوری گفته 

گفتم چقد مردم تو رو اشتباه میگیرن 

گفت منظورت چیه

گفتم منظوری ندارم فقط زیادی ناشناسایی بت زنگ میزنن ک اشتباه گرفتن .چرا کسی اشتباهی ب من زنگ نمیزنه 😶

البته اینا رو ب شوخی گفتم ولی خو قصدم تیکه انداختن بود 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
کافر همه رو به کیش خود پندارد  شوهرت به غلطهای میکنه از ما گفتن

دقیقا 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون گفت اشتباه گرفته و فقط یه کنایه زدی ولی اون گوشیت رو گرفت ببینه کیه!!

چیزی که خودش می کنه رو به تو توی ذهنش ربط میده انگار.

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//حسِ خوب مثل زمانی که بهاره و صبح زود یهو از خواب بیدار میشی پنجره رو باز می کنی یه باد خنکککک میاد و زود میری دوباره زیر پتو😆مثل خوابیدن زیر کولر با پتو🤣یا حس خنکی آب دریای خزر وقتی می خوره به پاهات🌊یا شایدم بوی دور گردن نوزادی که شیر مادرش رو می خوره😍چایی که دم کرده ای و خستگی روزت رو می شوره و می بره☕و....از کوچیک ترین و عادی ترین اتفاقات اطرافمون لذت ببریم....شاید هیچ وقت خوشیای بزرگ نصیب ما آدمای عادی نشن ولی خوشیای کوچیک چی!!
2731
اون گفت اشتباه گرفته و فقط یه کنایه زدی ولی اون گوشیت رو گرفت ببینه کیه!! چیزی که خودش می کنه رو به ...

منم خیلی دوسدارم این رفتارو باهاش بکنم ولی تهش جنگ روانیه عزیزم 

اون اگ بخواد محکوم بشه شروع میکنه ب فحش و کتک 

منم خیلی دوسدارم این رفتارو باهاش بکنم ولی تهش جنگ روانیه عزیزم  اون اگ بخواد محکوم بشه شروع م ...

دست پیش رو می گیره پس نیوفته دیگه.

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//حسِ خوب مثل زمانی که بهاره و صبح زود یهو از خواب بیدار میشی پنجره رو باز می کنی یه باد خنکککک میاد و زود میری دوباره زیر پتو😆مثل خوابیدن زیر کولر با پتو🤣یا حس خنکی آب دریای خزر وقتی می خوره به پاهات🌊یا شایدم بوی دور گردن نوزادی که شیر مادرش رو می خوره😍چایی که دم کرده ای و خستگی روزت رو می شوره و می بره☕و....از کوچیک ترین و عادی ترین اتفاقات اطرافمون لذت ببریم....شاید هیچ وقت خوشیای بزرگ نصیب ما آدمای عادی نشن ولی خوشیای کوچیک چی!!
چند سالته چندوقته ازدواج کردین؟

۲۴.سه چهار سال

2738
دست پیش رو می گیره پس نیوفته دیگه.

اره دقیقا 

تله واسش بزار گیرش بنداز

چ اهمیتی داره عزیزم .بارها مچشو گرفتم .دیگ حال و توانی ندارم 😑میگذرم فقط 

عزیزم تاپیک لرو بختیاری قفل شد، نتونستم جوابتو بدم هروقت اومدی طرفای خوزستان قدمت روی چشمه بیا حتما ...

😍😍مهربونمی چشمات روشن عزیزم 

2706