2737
2734
عنوان

معلمای سایت و معلمان اینده سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 67 پست
خدا شفات بده این چه طرز حرف زدنه کاش یه بیوگرافی از خودتون امضا بذارید ما هرکسی رو ریپلای نکنیم😊

😑😑

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه چند نفر باهم بگید که زیاده ما نمیدیم مجبوره قبول کنه 

کل مامانا ۴ شنبه گفتن راضی نیستن اونم گفت قرار بچه خودتون بخوره چطور سفر میرید موقع روز معلم ندارید 

یکم بحث و دعوا تا شنبه بریم ببینیم چی میشه حالا یکی از مامانا میگه حضورا میره پیش مدیر و میگه چرا باید ۵۰۰ بدیم نفری ۱۶ تا بچه نفری ۵۰۰ خیلی زیاد میشه 

شما اول بخون بعد نظر بده حرف نماینده های خودشیرینه و اینکه معلم باید این خود شیرینیا رو مدیریت کنه

چی کار کنیم ؟ من که هر سال میگم دوست ندارم چیزی بیارن یا جشن بگیرن ولی کار خودشون رو میکنن . چیزهایی که میدن ما توی انباری میذاریم   چه گرون چه ارزون  .تا یه روزی بدیم نیازمند . اگر هم نگیریم ناراحت میشن . بگیریم هم فکر میکنن خوشحال شدیم .

...
چی کار کنیم ؟ من که هر سال میگم دوست ندارم چیزی بیارن یا جشن بگیرن ولی کار خودشون رو میکنن . چیزهایی ...

کادو که کم یا زیاد میبریم

من بحثم نماینده اس

که میخوان خودشونو بیشتر جا کنن و مردم رو به زحمت میندازن

من معلم بچم انقد خوبه که هرچی ببرم کمه

الانم جدا از کادوش یه جعبه شیرینی هم تو برناممه براش بخرم

ولی نمیخوام پولمو بدم دست نماینده اون مدیریت کنه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

کاش امسال  هفته ی معلم یه جوری اصلا تعطیل بشه    اونقدر از این برنامه ای که خانواده ها تدارک می بینن عصبی میشم    ما کادو و جشن نمیخوایم .به بچه هاتون توی درس و مشق کمک کنید همین 

...

والا من نمیدونم شما کجایی ولی من مدرسه دولتی ام سالهای قبل من خیلی تاکید میکردم هیچی نیارید ولی جالب بود مادرها خودشون پول جمع می‌کردند کیک و شیرینی می‌خریدند والا من یدونه اش هم نمیخوردم همشو بچه های خودشون می‌خوردند به نام معلم بدبخت ثبت میشد منم سالهای بعدش اصلا اجازه نمی‌دادم پول جمع کنند ۴ تا کاسه بشقاب میاوردند اونم من میذاشتم تو مدرسه والا دولتی ها همین همشون خداروشکر چند سال معاونم از از این چیزها راحت. ولی همکارم بچش  مدرسه شاهد  میگه نفری ۵۰۰ دادیم برای معلم که اونم میگه بیشتر اولیا خودشون معلم ان و راضی بودند و دادند 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
کاش امسال  هفته ی معلم یه جوری اصلا تعطیل بشه     اونقدر از این برنامه ای که خانواده ...

دقیقا والا ما مدیرمون بنده خدا از جیب خودش معلم ها رو نهار مهمون کرد پارسال کادو هم از جیب خودش بود معلم های مدرسه ما از بس براشون کاسه و لیوان آورده بودند سال‌های قبل امسال گفتند اگه چیزی بیارید نمره شایستگی رو کم میکنم 😃

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2706