2752
2734

بچه ی من فقط جوش‌میزنه و بخاطر همین رفتم دکتر و‌گفتم شیرخشک هم گاهی میدم دلش پیچ میده و کولیک هم‌داره..دکتر براش ازمایش مدفوع خواس که نرمال بود و‌گفت احتمالا بخاطر گرمایی بودن یا دست الوده یا همچین چیزی هس که اونا هم رعایت کردیم…جدیدا به جز صورتش گردن و دستاش هم جوشای ریز‌میزنه..دوستم منشی دکتره عکسشو به دکترش نشون داد و گفته یه ماه دیگه باز ازمایش مدفوع بده که شاید حساسیت داشته باشه ولی خودشو نشون نداده و گفته پماد بزنه فقط و مادرش رعایت کنه تا یه ماه دیگه…فقط جوش زدن دلیل به حساسیت‌میشه؟کلافه شدم بخدا شیطونه میگه‌ولش کنم رژیم و این‌چرت‌و‌پرتا رو..واسه بارداریم هم کلی حساس شدم چقد سخت گذروندم..دکتر زنانم که مثلا بهترین بود‌تشخیص اشتباه داد..اصن‌ بیخیال رژیم و‌اینا بشم چی‌میشه مگه؟!فقط جوش میزنه همینجوری شیرم کم شده بخاطر روان داغونم 

ببخشید من چند بار تو سایت شنیدم میگن بچه کولیک داره ، یعنی چی؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید