2737
2734
عنوان

میخواستم خودم و بندازم جلو ماشین💔

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 23 پست

عزیزم مشکلت خیلی جدی نیست میتونی رو خودت کار کنی و مشکلت رو حل کنی با خودت فکر کن هر وقت که عصبی میشی یه لحظه با خودت فکر کن و ببین انقد اون موضوع ارزش داره که بخوای خودت رو به خاطرش داغون کنی؟ سعی کن خیلی روی خودت کار کنی وقتی بیرون میری نفس عمیق بکشید و به آسمون نگاه کن شبا قبل از خواب برو دم پنجره یا اگه بالکن دارید ستاره ها و ماه رو نکاه کن تا حالت بهتر بشه طبیعت حال آدم رو همیشه بهتر میکنه سعی کن کمتر عصبانی بشی و مواظب خودت باشی همیشه واسه خودت بهترین هارو بخوا و آرامشت واست مهم ترین چیز باشه گلدوزی کن و سعی کن سر چیز های مادی اصلاح اصلا عصبانی نشی چون ارزش ندارن واقعا ندارن در لحظه زندگی کن و از کوچکترین چیز ها تو زندگیت لذت ببر مثل صدای پرنده ها ساعت ۷ صبح که خیلی دلنشینه شب ها زود بخواب و صبح

ها هم زود بیدار شو تا بتونی از زندگیت لذت ببری قدر کسایی که دوسشون داری رو بدون قدر زندگیت لحظه ها واقعا به این چیزایی که گفتم فکر کنی حالت خیلی خیلی خوب میشه سرت رو با یه هنر گرم کن برو دنبال علاقت مثلا نقاشی بکش و به خودت انرژی مثبت بده فیلم های اکشن و ترسناک نبین و فیلم ها طنز و تخیلی یا رویایی بیشتر ببین فیلم خیلی تو روحیه آدم 

تاثیر میزاره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خخ رو چیم کراش زدی

نمیدونم ب دلم نشستی

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ع تویی خوبی گلم😂❤️

مرسیی شما خوبییی 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2731
ع تویی خوبی گلم😂❤️

داستان آشناییمون خوندم فیلمتودیدم ب دلم نشستی

2740