2733
2734
عنوان

راز دلتون را به کی میگین، همسر، مادر، خواهر، رفیق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مونده چ دردو دلی .من بعضی مسائلی ک ازارام بده ب خواهرم میگم تا دلداریم بده  اروم شم دردو دل خاصی ندارم .شاید دعواو بحث زنو شوهری باشه ب خواهرم میگم اروم تر میشم. ولی پیش شوهرم هیچوقت دردودل نکردم چون میدونم تو بحث میکوبه تو سرم البته ک ۹۹ درصد مردا همینن . گلم  بهتر ک درودلات در مورد خانوادت نباشه داری ب زندگیت اسیب میزنی بعدا صداش درمیاد . 

یه سری حرفها برا خودمه و به هیچکس نمیگم حتی مادرم پس نمی تونم بگم تمام اسرار رو به کسی میگم ولی معمولا فقط با مامانم راجب مسائل خصوصیم صحبت میکنم و به هیچ دوستی نمیگم چون تجربه ثابت کرده هیچ دوستی درحدی نیست که بشه باهاش بازگو کرد مسائل مهم رو حتی کسی که مثل خواهر یا اعضای خانوادت باشه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
مونده چ دردو دلی .من بعضی مسائلی ک ازارام بده ب خواهرم میگم تا دلداریم بده  اروم شم دردو دل خاص ...

نه شوهرم خوبه، کلا سالی2، 3بار بخاطر اینکه حرفشو گدش ندم غر و غر میکنه، نه طعنه میزنه، نه دست بزن داره، عاشقانه خودمو خادمش میدونم، نمیدونم اگه بداخلاق بود و مغرور و خودخواه چیکار میکردم

2706