2733
2734
عنوان

دقت کردین چقدر الان دخترا مشابه هم شدن قوی و به فکر پیشرفت نیستن 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1831 بازدید | 106 پست

من بعد ازدواج خیلی ب فکر پیشرفتم

تو سایتا و همه جا هم میبینم همه دارن پیشرفت میکنن 

اما تو واقعیت ک میبینم بیشتر دوستام حتی درسشونو ادامه ندادن و دنبال ازدواجن

البته  ی عده هم درس خوندن و دنبال ازدواجن

الان دقیقا داشتم فکر میکردم چجوری بیام اینو بپرسم

ولی یکی از فامیلامون سنش کمه دیپلم هم فکر کنم نداره شوهر پولدار گیرش اومد حالا الان داره با پولای اون حال میکنه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کسی با شرایطش یه جوری کنار میاد شما فک کن با یکی باشی اونم چند سال بعد طرف بخاطر یه دختر داغون و ...

منظور من کسایی که عاشق شدن و ناراحتن نبود که 

چون خودمم تجربه کردم همچین حسی رو 🙂 

من منظورم لین بود مثلا بیشتر به فکر جنس مخالف که حذب کنن و کمتر به اینچیزا اهمیت میدن 

اقای حجازی فر ماهه ماه عاشق خودم چطور؟

عاشق امضات

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱
2731

میدونی همه تو زندگیشون هدف دارن روزا برای زندگی جون میکنی و شبا که میخوای یکم استراحت کنی فکرش نمیزاره بخوابی این سایتم معمولا برای همچین حرفاییه که نمیتونی واسه هرکسی تعریف کنی و تو فقط داری یه ساید و یه قسمت خیلی کوچیک از زندگیش رو میبینی که درگیر دوس پسر یا اکسشه

فکر کردن به عشق از دست رفته یه دوره داره باید طی بشه  من و شما شما هر چقدرم  بگیم تاثیری نداره ولی هنوزم هستن دخترایی که دغدغه شون فراتر از رابطه و تبدیل به داف شدن و... باشه

البته منظورم این بلاگرای اینستا نیستا که فاز مستقل بودن گرفتن ولی همون گوشی دستشونم دوست پسرشون خریده منظورم دختریه که تلاش میکنه رو پای خودش باشه

کاربری دست دونفره
2740

ولی جدا همه اینا پول هم میخواد 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
بازم الحمدلله  😆❤️

به امید پیروزی مردم غزه😢

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱
2706