2737
2739
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5147 بازدید | 261 پست
میشه شغلتو بگی تا منم بکوبمت😊

نه عزیزم فرصت عقده گشایی بیشتر بت نمیدم، بیفت دنبالم کامنتامو بخون و تاپیکامو شخم بزن بلکه حدس بزنی

ولی حس آدما رو نسبت به خودتون نمیتونید تغییر بدید، مگر اینکه خودتون خودتونو تایید کنید و به به چه چه بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ابروی معلما رو نبر. میتونی با احترام بقیه رو مجاب کن وگرنع خودت باعث نفرت از معلما نشو بدتر

شما تاپیک زدی معلما رو میکوبی من ابروشونو میبرم

حالا شغلت چیه که کلی سختی دلری

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

افرین. نمیدونم چرا انقد گارد دارن همیشه در برابر فهم این موضوع

مثلا هیچ توجیهی نداره ک دانشجوهای فرهنگیان حقوق بگیرن

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
چقدر بچه ای

مادربزرگ مهربون شما بزرگی خودتون ببخش

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
کلا قشر آموزش پرورشی بدترین و طلبکارترین موجودات توی این کشورن...هیچ قشری اندازه اینا ناله نداره و ط ...

افرین دقیقا

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
2740
والا بقیه اداره ها پنجشنبه ها کار چندانی نمیکنن الودگی هوا هم فقط ابتدایی تعطیله دبیرستان به ندرت ت ...

سه تا یک ساعت و نیم در روز (چهار و نیم ساعت در روز) میرید سر کلاس شنبه تا چهارشنبه اونم هفت ماه در سال، هنوزم حس میکنید کار شما کاره بقیه تفریح میکنن؟؟

اصلا تا حالا یه بار رفتی ببینی کنترل کلاس ۴۰ نفره اونم با بچه های الان که نه تربیت درست حسابی دارن ن ...

اگه بری دادسرا  یا اجرای احکام دادگاه چی میگی؟ اسر و کله زدن با اون حجم از متهم و مردم عصبانی و گرفتار رو حتی نمیتونی تصور کنی

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
کلا قشر آموزش پرورشی بدترین و طلبکارترین موجودات توی این کشورن...هیچ قشری اندازه اینا ناله نداره و ط ...

عجب....

من و تمامی همکارانم در سرزمینم با جون و دل کار می‌کنیم و نظر شما و امثال شما هم تاثیری بر وجدان کاری ما نخواهد داشت چون ما برای رضای خدا تلاش می‌کنیم.

برو بیخیالِ حالِ من...
واقعا این همه گارد و کینه نسبت به معلم از کجا میاد؟؟؟

از اونحا ک‌همیشه طلبکارن خودشون

2706