2737
2734
وااای یعنی دوازده ساله😭😟🦧

یس یه ۹ ماه هم باردار بوده تو یازده سالگی حامله شده

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه چيزا دختر من متولد ٩٢ هست هنوز بچه هست اصلا به بلوغ نرسيده چطوري اخه يه بچه ١٢ ساله ازدواج كرده ...

از خانواده بی فرهنگش باید پرسید 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731

نمیشه گفت حتما حتما هرکی زود ازدواج کرده بدبخته

باید به پختگی عقل طرف نگاه کرد که معمولا توی سنین پایین این اتفاق نمی‌افته و زندگی شکست میخوره اصلی ترین دلیل اشتباه بودن ازدواج سن پایین همین ناپختگی عقل و کمبود تجربه و درک متقابله 

ولی خب یه نفر با وجود سن کم درک و شعور لازم رو برای شروع زندگی مشترک داره معیار ها و اهداف شو تقریبا شناخته و خانواده خوبی ام داره و با شرط و شروط لازم ممکنه زندگی موفقی داشته باشه

نظر شخصی ام اینه که بهتره تو سن پایین ریسک ازدواج نشه

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2740

برای ازدواج چه دختر چه پسر ۲۲؛ ۲۳ حداقل باید بود

چون این سن درک بهتری از محیط دوربرمون اطرافیان ؛آدمهای خوب و بد و بهتر میشه تشخیص داد ؛پخته تر و عاقل تر میشه آدم

انتخاب عاقلانه تری میشه داشت

توی ازدواج فقط احساس مهم نیست.

عقل و درک و فهم و مسؤلیت پذیری و تعهد میخواد.

بنظرم ازدواج اگه طرف هم خوب باشه بازم پر از مسؤلیت و دردسره ؛بعضیا فکر می کنند ازدواج ببخشید فقط خوابیدنه

واسه همین طلاق زیاد شده.

فکر میکنن ازدواج کنی راحت میشی و متاسفانه اونایی که ازدواج نکردن و بدبخت فرض میکنند.

از کی تا حالا ازدواج یعنی موفقیت؟ 🤔

ازدواجم ی نوع موفقیته 

شاغل شدن هم ی مدل دیگ از موفقیته 

و....

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
منم تازه عقد کردم نمیدونم حس میکنم جا داشت تا ۳۰ صبر میکردم

اگه مردی که میخواستی پیدا کردی ازدواج کن گوشت رو روی حرفای چرت مردم که زوده یا دیره ببند 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

ببین اگه ناراحت نمیشن دوستان کلا غرب کشور و شرق کشور 

زود ازدواج میکنن. شهر های مرکزی و وسط سن ازدواج بالاتره.

شهر بزرگ هم که دیگه خواستگار تو این سن راه نمیدن

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
اشتباه حس میکنی😵‍💫😐

خداروشکر پس

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
اونو برای مواردی گفتم که خودشون تو سن ۱۴ ۱۵ سالگی مشتاق ازدواجن. یه سری هم به اجبار خانواده یا جبر ز ...

من واقعا درکی ازازدواج نداشتم با اینکه ۱۸ سالم بود خیلی بچه بودم.الانم ۲۴ سالمه.تازه اصلا نیازی هم نداشتم چون گوشی نداشتم و اصلا خلاصه خیلی پاستوریزه بودم .نمیبخشم خانواده امو واقعا نمیبخشم البته مادرم همیشه میگفت ۲۵ سالگی شوهر میدم و خودش وقتی اون اولا دید همش مخالفت کرد ی هویی نظرشون برگشت خودش میگه دهنمو بستن با دعا

2706