2733
2739
عنوان

این چهره جزو کدوم دسته از چهره ها طبقه بندی میشه📸

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 52 پست
ابروتو مرتب کن...گونه هم نداری..فقط همین

حس میکنم صورتم لاغره

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

قشنگی و معمولی عزیزم 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه همتون خوشگلین ماشالا امروز چندین نفر عکش گذاشتن همشون خوشگل و گوگولی  چندسالته عزيزم؟

ممنونم عزیزم 

بیست سالمه 

هیچوقت چهره ام رو دوست نداشتم

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
2740

چه حس خوبی چهره ت داره🥰خوشگلم هستین

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
قشنگی و معمولی عزیزم 

اگر پروفایلتون خودتونین خیلی خوشگلین

2706