2737
2734
عنوان

یعنی من یه سیمونی خریدم فقط دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1953 بازدید | 99 پست
خیلی پر توقع می‌گفت من کار واردم باید منو میبردید

عزیزم تو مشکل از خودتم هست که سخت میگیری .به جای گریه و عصبی کردن خودت.هر که کسی اذیتت کرد فحشش بده و عین خیالت نباشه.اینجوری باشی ۲۴ ساعت باید گریه کنی.منم بچم به دنیا اومد خانوادم هیچی نخریدن .ما رسم نداشتیم.ولی خانواده همسرم رسم داشتن.منم ریدم بهشون .گفتم همینی که هست.میخوای بخواه نمیخوای نخواه.بچه منه خودم باید واسش بخررررررم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه عمت غلط کرد

باید میزدی تو دهنش

دوم باید دهن شوهرتو خرد میکردی

میگفتی تو‌بچه ساختی بابای من چرا باید بخره

سوم خودت احساس حقارت نکن تا بقیه حقیرت نکنن

چهارم اینکه من بابام داشت الحمدلله ولی فقط لولزم ضروری رو‌برداشتم خودم

اسباب بازی هم چندتاجغجغه و اینا برداشتم

مامانم خودش دوتا عروسکم اورد

برا تولد یکسالگیش هم دوچرخه کوچولو خرید

زندگیو چرا سخت میکنین آدما این روزا خرج خودشون به زور میدن چه برسه این مراسمات مسخره.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
2731

چقدر سیسمونی رسم بی ربط بی منطقی هست یکی دیگه بچه دار شده ..بابای بچه یکی دیگه است بعد پدر زن طفلی تحت فشار قرار میدن ..من خودم از اول مخالف این کار بودم الحمدالله همسرم هم پایه بود و گفت من بچه دار شدم برای چی بابات باید خرید کنه ..با همه اینا بازم خانوادم خودشون خریدایی کردن اما به همونم هدیه و ما گفتیم کم و محدود ..

خودمون باید این رسم مسخره رو برداریم. وقتی خانواده همسر خواستن سیسمونی بدن نباید پدر بچه قبول کنه . واسه بچه دخترمونم نباید سیسمونی بخریم . هر کی که نمیتونه واسه بچش کوچیک ترین چیزا رو بخره غلط میکنه بچه میاره .میدونستین عمل کردن و رواج آداب و رسوم غلط خودش گناهه. 

2738

هیچ وقت نفهمیدم چرا دو تا آدم انقدر راحت زندگیشون رو بازیچه‌‌ی دست دیگران می‌کنن.

من نه جهیزیه از خانواده‌ام گرفتم

نه سیسمونی و نه خیلی چیزهای دیگه.

پدرم هم کاملا شرایطش رو داشت و بهم گفت داری اشتباه می‌کنی و این رسمه 

خیلی محترمانه رد کردم و دو تایی با همسرم رفتیم وسایل زندگیمون رو خریدیم.

یه جاهایی اون خرید یه جاهایی من

سیسمونی هم خودمون خریدیم مگه دیگران دارن بچه دار می‌شن!

حالا شما که پدر و مادرت در حد توان و وسع برات خریدن دیگه مسخره کردن چه معنی میده‌

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨

خداروشکر رسم سیسمونی نداریم 

لباس تا سه ماه میخریم 

وسایل خواب گهواره ومینی واش و اینام میخریم ولی خودمون

وپدر مادرهیچ کاره ان

من خودم شاغلم چون شوهرم خرج ساخت و ساز داره من تیکه تیکه میخرم گهواره یاتخت ومینی واشم اون میخره

اسباب بازی ام نهایت دوتا عروسک پولیشی و جغجغه بخرم مگه نوزاد هم اسباب بازی میخاد

دیگه انشالله بزرگترشد وسایل بازی و هوش هم میخریم 

متنفرم از اینا ک تا پنج سالگی وسیله میخرن و کلی داستان دارن پشتش

خیلی پر توقع می‌گفت من کار واردم باید منو میبردید

بیچاره مامانت از دستش چی میکشه😐

الان شما باردارید عزیزم  غصه نخورید تموم شده 10 تومن مگه کمه؟! 

بچه رد یکی دیگه درست کرده پدر شما باید جورشو بکشه؟! پول نداشت بچه نمی‌آورد شوهرت

الان دیگه غشه نخور عزیزم همه چی گذشت منتظر به دنیا اومدن نی نی باش

2706