2733
2739
عنوان

جاریم گفت دست به بچم نزن 💔

3512 بازدید | 112 پست

تو شهر ما دخترا هم زود ازدواج میکنن هم حداکثر ۱ سال بعدش باردار میشن ولی من چون سنم پایین بود نذاشتم الان ۴ ساله متاهلم دیگه ۱ سال پیش اقدام کردیم هیچ نمیشه چون شوهرم ۳۰ سالشه همش بهش میگن پس کی بچه میارید خلاصه شوهرم مشکل کم تحرکی داره منم تنبلی دیگه کم کم همه فهمیدن چون شوهرم به آبجی هاش و مامانش گفت مشکل از منه و ما بچه دار نمیشیم خلاصه امروز داشتم با بچه جاریم بازی می‌کردم ۳ سالشه خیلی بامزه و شیطون و بانمکه خیلی دوستش دارم هی بوسش میکردم و رو پاهاش چرخش میدادم اونم شروع کرد دستم رو گاز میگرفت (یواش) و می‌خندید و من قلقلکش میدادم جاریم سرگرم غذا درست کردن بود دیدم یهو اومد تو پذیرایی (آخه ما هر دو خونه پدر شوهرم زندگی می‌کنیم البته من طبقه بالاشونم)دیدم جاریم با اخم و لحن تندی گفت پارساااااا مگه نگفتم بازی نکن اگه بلایی سرت بياد یا سرت بشکنه چی جواب باباتو بدم مگه نگفتم با کسی بازی نکن بچه همین طوری الکی به دست نمیاد چرا حواست نیست دست مریمو چرا گاز گرفتی میکروب میره تو دهنت(من تازه شسته بودم دستمو هنوز خیس بود) بیا این ور ...دیدم زیر لبی گفت خدایا پسرامو  از چشم بد دور کن تا بلایی سرشون نیومده و دست پارسا رو گرفت و با اخم کشوند و رفت من مات و مبهوت وایساده بودم 😔گفتم یعنی چی خدایا؟ مگه من خواستم پسرش  رو بکشم؟ یا اذیتش کنم؟انقد دلم شکسته تا ۱ ۲ ساعت هی گریه میکردم و الانم انقد ناراحتم صدام بالا نمیاد

خاک برسر بیشعورش کنن نفهم اه اعصابم خورد شد

باهاش حرف نزن دیگ ب بچشم نگاه نکن اصلا دیگ چ برسه باهاش بازی کنی

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعیه؟باورم نمیشه حقیقتا ببخشید.اخه مگه میشه؟

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
2740

بچه اوردن  و شوهر کردن واقعا افتخار نیست بیشتر یه اتفاقه .خودتو ناراحت نکن  

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

کلا خیلی میگه دست به بچم نزن و میکشونه می‌میبرش  خوراکی میدم بهش دیدم میندازه سطل نمیزاره بخوره انگار سم ریختم توش خب من واقعا پارسا رو خیلی دوس دارم دست خودم نیست نمیتونم 😔میگه بچمو‌بوس نکن یا‌نزدیکش نشو خدایا من مشکلم چیه مگه

چه جاری احمقی :/

چطوری وقتی نادرش این طوریه میتونی بچشو دوست دتشته باشی؟!

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2706