2733
2734
عنوان

یعنی من یه سیمونی خریدم فقط دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 99 پست

به شوهرت میخواستی بگی تو که پدر بچه ای عرضه گرفتن یه عروسک برای بچه خودت نداری بعد از بازابزرگ بچه که حتی اسم فامیلشم رو اون بچه نیست توقع داری 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هرکی بچه دار میشه خودش باید وسیله بخره 

اون زمان قدیم بود دختر 12 13 ساله ی بچه میاورد خانواده ها کمک میکردن 

نه الان 

باباتون لطف کرده ک خریده 

شماهم ک بودجه کم بود کمد نمیخریدی چیزای ریز میز میخریدی بیشتر ب چشم میومد 

به عمه هم میگفتی مگه سیسمونی خریدن دفتر دستک میخواد

من همین قدر لازمم بود خریدم خوشم نمیاد اضافه بخرم انبار کنم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

وای اصلا سیسمونی وظیفه خانوادت نیست بیچاره ها چیکار کنن وقتی ندارن بچه شما هست بعد دیگران واسش خرید کنن همش تقصیر خودته که به همه رو دادی انقدر تو همه چیت دخالت کنن

بزن دهن شوهرت که انقدر اضافه تر از دهنش حرف نزنه 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2731

خوابم گرفته فقط اومدم بگم خوش ب حال پدرت ک همچین دختر گلی داره ک اینقد ب فکرشه آفرین. سیسمونی رو همسرت باید بگیره بچه ی شماست مسئولیتش باشماست 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
من که از روز اول به همسرم گفتم وسایل بچتو خودت باید بخری نه این و اون.سیسمونی کامل خرید خودش مامانم ...

بهترين كار

منم همينو گفتم

بابام خدا رو شكر وضعيت ماليش هم عالي هست

ولي ما اجازه نداديم 

و مامانم به اصرار خودش يه سري وسيله و لباس خريد

اگه نه همونم راضي نبوديم اونا بخرن

بايد ريد تو اين رسم و رسومي كه پدر و مادر رو تحت فشار ميذاره

2738

بیخیال .... حالا چیا گرفتی عکس بزار دور هم ببینیم واس نی نی ذوق کنیم . در دهن مردم همیشه بازه حالا میخواد عمه باشه یا خارشوهر

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

خدا وضکر تو طایفه ما ازین رسمای خندار نیست، یعنی چی پدر دختر چه گناهی کرده هم دخترشو بده هم جهازشو هم سیسمونی ، من خانواده خودم به اسرار خودشون فقط تخت و کمد و رختخواب و تشک بچمو خریدن اونم دلی

وزن شروع ۸۰ وزن فعلی ۷۷ وزن هدف ۶۵.
2706