2737
2739
عنوان

معلم زبانم بهم پیشنهاد ازدواج داده خودم ۱۷ سالمه چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4587 بازدید | 143 پست

ای ای از معلم جماعت فرار کن  

من معلم ریاضیم اومد خاستگاری نامزدم کردیم چون تو جو قرار گرفته بودم حس میکردم خیلی کار شاخی کردم چون اونو تو محیط اجتماعی دیده بودم فقط

بعدش دیدم ن اقا خانوادششش نصیب گرگ بیابون نشه از این عجوج مجوجا 

و جدا شدم.

بنظرم درستو بخون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هی خوشبختی چی بود تا اومدم روی خوش زندگی ببینم بابای جوونم فوت کرد و موندم بهت زده تو این دنیا

خدا رحمتشون کنه

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
اخه چند وقت پیش پسرداییم بهم ابراز علاقه کرد احساس میکنم پسرداییمو بیشتر دوست دارم اونم بسیجی و مذهب ...

منم هم سن خودتم وبشدت با ازدواج فامیلی مخالفم

ازدواج فامیلی خوب نیست خواهرم ازدواج فامیلی کرد مادرشوهرش خیلی اذیتش میکنه با اینکه از هم دورن بازم اذیتش میکنه بخاطر همین من مخالفم باازدواج فامیلی

2731
خب دست خودش ک نیست آموزشگاهم اینجوریه پسر و دختر قاطیه اینم معلم اون آموزشگاهه

بله میدونم ولی مذهبیا حساسن 

معمولا اموزشگاه مختلط نمیرن 

یا تاکید میکنند کلاس پسرونه باشند فقط 

چون حقوق اموزشگاه اینقدر زیاد نیست ک ارزش داشته باشه بخوان تحمل کنند هر شرایطی رو 

پس مذهبی نیست جانم

2740

با خانواده اومدن مطرح کردن؟

یا از خودت خاستگاری کرد؟

اگ واقعا میخاد منتظر بمونه خب.

بعدشم دیگ کلاسش نرو تا اونموقه ..

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
خواهرم من ۱۵ سالم بود عروس شدم  دوماه دیگه هم عروسیمه خداروشکر تا الان از زندگیم راضی بودم

عزیزم این تاپیک لیست جهاز منو میشه گزارش بزنی پربازدید شده شناسایی میشم یوقت

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
من واقعا درک نمیکنم فقط تو نی نی سایت شنیدم معلم و مشاور تبدیل بشن به خواستگار 

عزیزم تاپیک لیست جهاز م رو گزارش میزنی😢

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706