2733
2739

هر دفعه زنگ‌میزنم مامانم داداشام دارن سرش داد میزنن .فحش و بد بیراه ب خودش و خانوادش .چپ کردن غذا و...

آدم با هزار تا امید بچه دار میشه ک وضعش این شه؟خیلی میترسم خیلی 😔

حاصل زیاد رو دادن ب بچه و بجای مادر آگاه بودن، مادر دلسوز بودن!

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

چند سالشونه داداشات

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب تو اجازه نده بشورشون اصلا مادرت چرا اجازه میده؟ی بار ک غذا درست نکنه و بزنه تو دهنشون و از خونه بیرونشون کنه ادم‌ میشن دور از جون دور از جون الهی ک مادرت صد و بیست سال زنده باشه خدایی نکرده ی چیزیش بشه همینا اونموقع یادشون میوفته مادر دارن تازه 

بچه ها رو بزرگترا تربیت میکنن

از همون بچگی حتما هرکار کردن رو دادن بهشون

ما از اینا چندتا تو فامیل داریم 

انقد رو دادن ک... 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740

تربیت بچه های الان با قدیم خیلی فرق داره و دیگه روشهای قدیمی جواب نمیده. بچه های الان نسبت به قدیم زرنگ تر و جسور ترن و مث ما اهل تو سری خوردن نیستن و بیشتر ابراز وجود میکنن. این موضوع از همون یکی دو سالگی کاملا مشخصه و باید آگاهی مونو بالاتر ببریم تا بدونیم چجوری باید باهاشون برخورد کنیم

خب تو اجازه نده بشورشون اصلا مادرت چرا اجازه میده؟ی بار ک غذا درست نکنه و بزنه تو دهنشون و از خونه ب ...

ایجوری ک فکر می‌کنید آسون نیس 

جوری داد میزنن چار ستون بدن آدم میلرزه 

یا روش تربیتی شون غلط بوده یا دوستای خوبی ندارن

متاسفم واقعا 

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️