2733
2734
عنوان

رفتار های عجیبتون

264 بازدید | 15 پست

چه رفتار های عجیبی دارین که سعی میکنین جلو کسی انجامش ندین من خودم مثلا با خودم خیلی صحبت میکنم یا توی یه سری چیزا وسواسی عمل میکنم ادم هر چقدم راحت باشه نمیشه جلوی کسی خود واقعیه واقعی بود قبول دارین؟ 

منم وسواس و با خود حرف زدن و پنهان کردن خود واقعیم رو دارم اینکه حرفام رو هم خیلی سبک سنگین میکنم ولی بازم گند میزنم و خودخوری میکنم تا مدتها به خاطر رفتارام یعنی رفتارهای گذشته مو چک میکنم تو ذهنم چندبار

من دلشکسته با این فکر خسته دلم تنگته.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اعصابم خورد بشه همه چیزو به خاک خون میکشم 

دوست دارم جاهایی که مهمونی یا غریبه ها هستن رودربایستی دارم خودمو کنترل کنم چون اخلاق بدیه دهنمم که باز میشه لامصب بسته نمیشه

گنجشک های درنده
من اعصابم خورد بشه همه چیزو به خاک خون میکشم  دوست دارم جاهایی که مهمونی یا غریبه ها هستن رودر ...

من دیگه تو پنهام کاری سلطانم چون پیش هیچکی تاحالا خود واقعیم نبودم 😂

2740
من دیگه تو پنهام کاری سلطانم چون پیش هیچکی تاحالا خود واقعیم نبودم 😂

منم همین طوریم تو خونه یه آهنگا میذارم میرقصم مردانه و وحشی ولی عروسیا منو ببینی چنان عشوه ای میرقصم که شوک میشم خودم که این همون وحشیه  یا تو خونه تندغذا میخورم جایی نه خیلی آروم اوووووووم خیلی زیاده

گنجشک های درنده
خوبه یه همچین قابلیتی رو داریم     در واقع آدمای دورویی هستیم    

نمیدونم واقعا خوبه 😂 من تو تنهایبم مارایی کردم که هیچکی ندیده خارجی میرقصم یا اهنگ میخونم حرکات ورزشی و... 

2706