2733
2739
عنوان

چقدر بچه بعضی وقتا میتونه وحشتناک باشه واقعا چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 39 پست
بله    و حتی پدر و مادر و نیز همسر

اره 

همیشه تنها آرزوم اینه ک هر خونه ای کسیو نداشته باشه ک باعث آزار بقیه بشه 

کاش واقعا خونه ها محل آرامش باشه

ایجوری ک فکر می‌کنید آسون نیس  جوری داد میزنن چار ستون بدن آدم میلرزه

میدونم چی میگی زیاد دیدم عزیزم ولی اگه همینطور بخوابد بترسید ازشون هیچوقت درست نمیشن ی بار ک تو روشون در بیاید و برخورد درست حسابی کنید حساب کار دستشون میاد فوقش بعدش داد و بیداد کنن چی میشه مگه ی بار شجاعت ب خرج بدین ی عمر راحت زندگی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا به راه راست هدایتشون کنه قدیمها بچه ها تو فقر زندگی میکردن وحتی گاهی بهشون ظلم میشد ولی حرمت پدرومادرو نگه میداشتن الان انگار بعضی بچه ها از پدرو مادر طلبکارن چوبشو میخورن بد هم میخورن بقول معروف دیرو‌زود داره ولی سوختو سوز نداره 

بچه ها رو بزرگترا تربیت میکنن از همون بچگی حتما هرکار کردن رو دادن بهشون ما از اینا چندتا تو فامیل ...

نادرهای قدیمی آن دیگ !

واقعا پدر مادرم از وقتی بچه دار شدن شکسته شدن هر روز فحش میشنون .کتک و ...

واقعا چرا خدا کاری نمیکنه 

وقتی ک بمیرن تازه عذاب وجدان میگیرن 

2731
میدونم چی میگی زیاد دیدم عزیزم ولی اگه همینطور بخوابد بترسید ازشون هیچوقت درست نمیشن ی بار ک تو روشو ...

من ک هیچ ولی پدر مادرم سر خم نمیکنن جلوشون وایمیستن

ولی فحش و کتک میخورن 

ادم‌نمیشن

بعضی وقتا نفرین میکنم بعد پشیمون میشم .

ولی بنظرم تنها راه خلاص شدن ازین آدما یا مردن خودته یا اونا

نادرهای قدیمی آن دیگ ! واقعا پدر مادرم از وقتی بچه دار شدن شکسته شدن هر روز فحش میشنون .کتک و ... ...

والا مامان منم قدیمی بود 

یا بابام 

اصلا ما رومون نمیشه ی کاراییو کنیم 

پدرمادر باید یکم سفت باشن از بچگی اگه بچه به مادر یا پدر بی ادبی کرد باید جلوشو بگیرن

متاسفانه بعضی خانواده ها خیلی رو میدن خیلی بده خیلییییییی

خونه ای ک زندگی میکنن خونه مادرته؟ پدرتون در قید حیاتن؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ب ما بچه ها هم پدرومادراوکی میدادکاش

عزیزم من راجعبه بچه ی بی‌تربیت ودست به زن حرف میزنم بچه ای که تا مادرش میگه غذا فلان چیز داریم برمیگرده میگه ریدم به اون .....

به نظرت این بچه چطور مادر اوکی میخواست؟؟؟

این بچه ناصالح هست 

بعدشم کامنت شما رو خوندم که گفتی فقیرن نیارن اینو حق میدم 

تصور شما از ناصالح بودن با تصور من زنین تا آسمون هست 

گذشته از اون بد نیست با دل مادرتون کنار بیاید ..این مادر همیشگی نیست البته اگه لایقش باشه

2740
عزیزم من راجعبه بچه ی بی‌تربیت ودست به زن حرف میزنم بچه ای که تا مادرش میگه غذا فلان چیز داریم برمیگ ...

درست میگی 

ولی اون بچه چرا اونجوری شده؟؟؟

چرا پرخاشگری میکنه!!!!

من مادرومقصرمیدونم

نمونه ش مامان خودم ۲۰۰باربهش گفتیم ابگوشت نمیخوریم نمیفهمیدبازدرست میکرد ریختم توظرفشویی دگ نپخت!!!!بعضی مادرها واقعا مادرنیستندسوهان روحن

اگه تا حدی  هست که کتک هم میزنن برادراتون و هیچ جوره با زبون خوش رام نمیشن یا یه بار شکایت کنین ازشون بیفتن زندان پرتشون کنین از خونه بیرون یا با پسر عموهات یا عموهات بیفتین یه بار حسابی بزنین جفتشون رو یه چند روزی پشت سر هم تنبیه کنین تا آدم بشن بچه به چه جراتی پدر و مادر رو میزنه 

اگه تا حدی  هست که کتک هم میزنن برادراتون و هیچ جوره با زبون خوش رام نمیشن یا یه بار شکایت کنین ...

پدرم فوت شده الان .قبلا انداخته از خونه بیرون ولی متاسفانه مادرم ب ی شکلی میورد شون خونه !هنوز هم همینجوری دلسوزه واسشون 

کسیو ب اون صورت نداریم ک کمک کنن 

پارسال یکی از داداشام ک ۲۵ سالشه اومد در خونمون ک منو بزنه 

منم توی خونه میلرزیدم دریغ از کسی ک بتونه کمکم کنه (البته شوهرم بود )

ادم وقتی شرایطشونداره نبایدبچه بیاره  منم همش سرمامان بابام دادمیزنم حق نداشتن منوتوفقربیارن!! ...

شعور ربطی به فقیر یا پولدار بودن نداره

این قدر که خدا دوستمون داره خودمون نداریم   با خدا باش پادشاهی کن 
2706