2733
2734
فقط مارک رویال میخرید براشون😖

ودففففف    بگو منو نمیخاد براش میو میکنم؟

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
واقعا اگ میتونی بزرگ کنی بهت بدم    

قول اینا رو به کسی نده همه رو بده خودم 😉😂😂( مامانم: جک و جونوربیاد خونه عین سگ پرتتم بیرون تو خودت حیوونی برا چیته ) البته مامانم وقتی ۷ ماهه باردار بوده سر من گربه پریده به صورتش دیگه می‌ترسه منم اذیتش میکنم 😂😂

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قول اینا رو به کسی نده همه رو بده خودم 😉😂😂( مامانم: جک و جونوربیاد خونه عین سگ پرتتم بیرون تو خود ...

* پرتت میدم 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
مدت بارداری گربه چقدره ؟ حیاط ی بنده خدایی چنتا گربه ذاشتن من خونشون اصلا چیزی نمیخوردم  گربه ...

2 ماه

نه این از این کارا کنه مامانم سکته میکنه من و گورباهم پاره میکنه  

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2728
2 ماه نه این از این کارا کنه مامانم سکته میکنه من و گورباهم پاره میکنه    

چه زود و کوتاه کاش ادمیزاد هم ۲ ماه بود 

اره اصن اونا رو دیدم هنگ کردم همش تهوع داشتم تو خونشون

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
قول اینا رو به کسی نده همه رو بده خودم 😉😂😂( مامانم: جک و جونوربیاد خونه عین سگ پرتتم بیرون تو خود ...

چشم  مامان منم اول غرمیزد فحش میداد الان میره نازش میکنه باهاش حرف میزنه عادت میکنن  

چشم   مامان منم اول غرمیزد فحش میداد الان میره نازش میکنه باهاش حرف میزنه عادت میکنن   &n ...

😂😂😂

2740
باید بیان شهرتونو با مردمش جمع کنن ببرن تیمارستان  ولی خرجش زیاده اونجام ک شهر نیس دیوونه خونس ...

دقیقااااا

سگ گربه و... بقیه حیون های وحشی اینا همش باید آزاد باشند بیرون به قانون جنگل زندگیشون رو کنن و ما ...

قابل توجهتون بعضی از سگ و گربه ها کاملا خونگی هستن و ژنشون همینه و بیرون زنده نمیمونن

همونطور ک گرفتن حیوون وحشی و نگهداریش بده ب گفته خودتون؛گرفتن حیوون وحشی (گربه) و دادنش ب سگ ک بخوردش نه تنها بده بلکه کاملا دور از انسانیته و دستکاری تو چرخه طبیعت 

پس کار احمقانه خودتون رو با چهارتا حرف قلمبه توجیه نکنید

اینا کار یه آدم ک سلامت روان داره نیس

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
ودففففف     بگو منو نمیخاد براش میو میکنم؟

رفتی منم ببر😂