2733
2739
شما میدونی چندماه باردارن؟؟ ازمنم بارداره خیلی سنگین شده دو قدم راه میره میگیره میخوابه 🥰

نه مدتش رو نمیدونم فقط شنیدم تو بهار زایمان میکنن طفلیا خیلیم سنگین میشن اذیتن بعدشم بچه ها همش شیر میخورن بازم گربه بیچاره اذیت میشه😅

کاربری دست دونفره
نه مدتش رو نمیدونم فقط شنیدم تو بهار زایمان میکنن طفلیا خیلیم سنگین میشن اذیتن بعدشم بچه ها همش شیر ...

فکر کن یه گربه کوچولو موچولو همش چقدره یه بچه هم حمل کنه نی نیییییی😍😍

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه رو ندی دس مادرشوهرش  دیدی شوهرش میزنتش، طلاقشو بگیر

😂😂😂😂

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2731
فکر کن یه گربه کوچولو موچولو همش چقدره یه بچه هم حمل کنه نی نیییییی😍😍

یه بچه نیست که اکثرا چند تا هستن 

خیلیم نازن😍😍ولی خب مادرشون تو اون موقع انگار اعصاب نداره از دست بچه ها 😂

کاربری دست دونفره
یه بچه نیست که اکثرا چند تا هستن  خیلیم نازن😍😍ولی خب مادرشون تو اون موقع انگار اعصاب نداره ا ...

عه حق داره 

2740
چیکار کنیم دیگه سگامون فقط گوشت گربه میخورن😂😂

وِر وِر ؛ مراقب باش نخورنت پس

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
بچه رو ندی دس مادرشوهرش  دیدی شوهرش میزنتش، طلاقشو بگیر

هعی خواهر شوهرش ویلونه لات محلمونه معلوم نیس کجاس    

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون